Sinanpaşa Web Tasarım

Sinanpaşa Web Tasarım, İnnova Web Tasarım Ajansı olarak bizler uzun yıllardır web tasarım çalışmaları yapıyoruz. Web sitelerimiz her şey dahil olarak yapılmaktadır. Bulunduğumuz konumdan ülkemizin bütün il ve ilçelerine web tasarım çalışmaları yapıyoruz. Türkçe yönetim panelli, orijinal, özgün, mobil uyumlu, SEO uyumlu web siteleri yapıyoruz.

Çalışmalarımız tamamen sizin hayalinizdeki web sitesi üzerine yapılıyor. Size örnek çalışmalar gönderiyoruz. Sizin hayalinizdeki örnekleri alıyoruz ve en güzel tasarımı ortaya çıkarıyoruz. Her şey dahil paket seçeneğimiz ile ihtiyacınız olan tüm özellikleri sunuyoruz. Web sitelerimiz alan adı, hosting paketi, kurumsal mail adresi, teknik destek hizmeti, yönetim panelli web siteleri şeklinde tek paket halinde sunulur. Dolayısıyla sürpriz ücretlerle karşılaşmazsınız. Geniş hosting bant alanı ile rahat rahat içerik ekleyebilirsiniz.

Sinanpaşa Web Tasarım

Sinanpaşa ilçesi Afyonkarahisar’ın en eski ilçelerinden biridir. Eski devirlerden beri yerleşim yeri olması sebebiyle Sinanpaşa ilçesinde nüfus gelişmiş, işletmeler de nüfusa oranla artmıştır. Her geçen gün büyüyen ilçemizde organize sanayi bölgeleri, tarım firmaları, gıda firmaları bulunmaktadır. İlçemize bu güne kadar çok defa ziyarete gittik. İlçemiz için web tasarım, grafik tasarım çalışmaları yaptık. Bu güne kadar Afyonkarahisar’da bir çok şirkete web sitesi ve e-ticaret sitesi tasarımı yaptık. Sinanpaşa esnafımıza da web tasarım yapmaya hazırı. İşinizi internet ortamına taşıyalım ve daha fazla kazanmanızı sağlayalım. İnternette bulunmak demek daha fazla kişiye ulaşmak demektir. Daha fazla hedef kitleye ulaşmak daima daha fazla satış demektir.

Web tasarım detayları,

➡️ Türkçe yönetim paneli vardır, kolay kullanım sağlar.

➡️ Sınırsız sayfa ve sınırsız yazı ekleme özelliği bulunmaktadır.

➡️ Hosting alanınız doluncaya kadar fotoğraf ekleyebilirsiniz.

➡️ Mobil uyumludur.

➡️ SEO uyumludur.

➡️ HTML5’tir W3C uluslararası standartlarına uygundur.

➡️ Teknik destek hizmetimiz telefonla ve uzaktan bağlantı yöntemiyle 1 Yıl boyunca devam eder.

➡️ Canlı destek sistemi vardır, web site chat özelliğiyle müşterilerinizle anlık olarak iletişim sağlayabilirsiniz.

➡️ Hemen ara butonu vardır. Bu sayede mobil cihazlardan giriş yapan müşteriniz numaranızı not almak için uğraşmadan hemen sizi arayabilir.

➡️ Orijinal grafiklerle size ait resimleri tasarlıyoruz.

➡️ Size ve ekibinize kurumsal mail adresi tanımlıyoruz.

➡️ İşletmenizin kullanımlarına uygun geliştirmelere açıktır ihtiyaçlarınız doğrultusunda ek yazılımlar yapılabiliriz.

➡️ Sipariş formu özelliği vardır.

➡️ Talep formu özelliği vardır.

➡️ Harita konumuz eklenmektedir.

➡️ Web Tasarım alt yapımızın otomatik güncellenme sistemi sayesinde arama motorlarının güncellenmiş hallerine uyum sağlar, bu sayede sitenizi silmediğiniz sürece ömür boyu kullanabilirsiniz.

Mobil gsm numaramız 0532 683 13 43

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

5/5 - (1 vote)