Sincik Web Tasarım

Sincik Web Tasarım, Adıyaman web tasarım, grafik tasarım, e-ticaret sitesi tasarımı konusunda İnnova Web Tasarım olarak profesyonel hizmet veriyoruz. En güzel web tasarımlarını, hayalinizdeki web sitelerini sizin için yapıyoruz. Orjinal ve lisanslı tasarımlar yapıyoruz. Web tasarım, kurumsal mail adresi, domain, hosting, teknik destek hizmeti ile birlikte tek bir paket olarak sunuyoruz. Sürpriz ücret olmadan tek bir fiyatla ihtiyacınız olan özellikleri sunuyoruz.

Sincik Web Tasarım

Sincik Web Tasarım, web tasarım denildiğinde akla gelen ilk web tasarım firmalarından biri İnnova Web Tasarım. En güzel web tasarım çalışmalarını en güncel teknolojilerle yapıyoruz. Adıyaman Sincik esnafımızın iş yerini internet ortamına taşıyoruz. Adıyaman ilimizdeki onlarca firmaya web sitesi yaptığımız gibi sizin firmanızın da web sitesini yaparak internete taşıyalım. Günümüzün olmazsa olmaz teknolojilerinden biri olan web tasarım teknolojisi. İşinizi web tasarımı ile internet ortamına taşıyıp daha fazla hedef kitleye ulaşabilirsiniz. Daha fazla hedef kitle daha fazla potansiyel müşteri, daha fazla potansiyel müşteri daha fazla müşteri demektir. Günümüz teknolojisine sizde ayak uydurun ve işinizi internete taşıyın.

Web tasarım çalışmalarımız teknik olarak bir çok özelliği bünyesinde barındırıyor. Her şey dahil bir paketle sizi sürpriz ödemelerden kurtarıyoruz. Tek paketle alan adı, hosting paketi, kurumsal mail adresleri, mail adresi kurulumu gibi web tasarımının haricindeki diğer ihtiyaçlardan kurtarıyor. Her şey dahil olarak hizmet veriyoruz. Paketimizin detayları aşağıdaki gibidir.

Web tasarım detayları,

➡️ Türkçe yönetim paneli vardır, kolay kullanım sağlar.

➡️ Sınırsız sayfa ve sınırsız yazı ekleme özelliği bulunmaktadır.

➡️ Hosting alanınız doluncaya kadar fotoğraf ekleyebilirsiniz.

➡️ Mobil uyumludur.

➡️ SEO uyumludur.

➡️ HTML5’tir W3C uluslararası standartlarına uygundur.

➡️ Teknik destek hizmetimiz telefonla ve uzaktan bağlantı yöntemiyle 1 Yıl boyunca devam eder.

➡️ Canlı destek sistemi vardır, web site chat özelliğiyle müşterilerinizle anlık olarak iletişim sağlayabilirsiniz.

➡️ Hemen ara butonu vardır. Bu sayede mobil cihazlardan giriş yapan müşteriniz numaranızı not almak için uğraşmadan hemen sizi arayabilir.

➡️ Orijinal grafiklerle size ait resimleri tasarlıyoruz.

➡️ Size ve ekibinize kurumsal mail adresi tanımlıyoruz.

➡️ İşletmenizin kullanımlarına uygun geliştirmelere açıktır ihtiyaçlarınız doğrultusunda ek yazılımlar yapılabiliriz.

➡️ Sipariş formu özelliği vardır.

➡️ Talep formu özelliği vardır.

➡️ Harita konumuz eklenmektedir.

➡️ Web Tasarım alt yapımızın otomatik güncellenme sistemi sayesinde arama motorlarının güncellenmiş hallerine uyum sağlar, bu sayede sitenizi silmediğiniz sürece ömür boyu kullanabilirsiniz.

Mobil gsm numaramız 0532 683 13 43

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

Etiketler: Sincik web tasarım, adıyaman Sincik web site tasarım, adıyaman Sincik profesyonel web sitesi, adıyaman Sincik web tasarımcılar, adıyaman Sincik web tasarımcı, adıyaman Sincik web site tasarımcı

Rate this post