Söğüt Web Tasarım

Söğüt Web Tasarım, İnnova Reklam Web Tasarım Ajansı olarak bizler Bilecik ilimizde web tasarım hizmeti veriyoruz. Yaptığımız web siteleri profesyonel web tasarım formatında yapılmaktadır. Web tasarım çalışmalarımızın içeriğinde alan adı, hosting, kurumsal email adresi, Türkçe yönetim panelli web sitesi bulunmaktadır. Web tasarımlarımız SEO uyumlu ve mobil uyumludur. Mobil versiyonunda hemen ara, whatsapp’tan yaz gibi müşteriyle kolay iletişime geçirecek eklentiler bulunmaktadır. Seo uyumlu alt yapısı sayesinde sitenize seo çalışması yaptırdığınızda kolayca Google arama motorunda ürün ve hizmetlerinizle ilgili anahtar kelimelerle yayınlanabilirsiniz. Günümüzde bazı web siteleri hala bu işlemi desteklemiyor. Özellikle ucuz web sitesi diye pazarlanan web tasarımlarından uzak durmalısınız. İnnova Web Tasarım Ajansı olarak bizler gelecekte kazanacağınız müşteri potansiyelini dahi sizler için düşünüyoruz. Yazımızın devamını okumak için devam edebilir, dilerseniz aşağıdaki hattan bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

İnnova Web Tasarım 0532 683 1343

İnhisar Web Tasarım

Söğüt Web Tasarım

Söğüt Web Tasarım Çalışmalarımız

Ülkemizin güney marmara bölümünde bulunan Bilecik oldukça aktif şehirlerimizden biridir. Nüfus yoğunluğu ve yüz ölçümü bakımından küçük görünse de tarihin eski devirlerinden beri yerleşim yeri olma özelliği taşır. Büyük bir coğrafi alana hükmetmiş olan Osmanlı devleti Bilecik ilinin Söğüt ilçesinde kurulmuştur. Bileik ilimiz Ege, Marmara ve İç Anadolu bölgelerinin kesiştiği bir şehrimizdir. Bileceğin mermeri ve şerbetçi otu meşhurdur ve karakteristik özellik katan ürünleridir.

Bilecik ilimiz maden, tarım, gıda ve sanayi konusunda gelişmiş bir ilimizdir. İlimizde bir çok işletme bulunmaktadır. İşletmelerin doğal olarak büyümeye ve gelişmeye ihtiyacı vardır. İnsan ihtiyaçlarıyla ortaya çıkan işletmelerde aynı insanlar gibi büyümeye ve gelişmeye ihtiyaç duyar. İşletmenizin ihtiyacı olan web tasarımı, logo tasarımı, internet reklam hizmetleri, kurumsallaştırma çalışmalarıyla işletmenizin büyümesine destek oluyoruz. Kuruluş aşamasından jenerik markalaşmaya kadar hizmetinizdeyiz.

Profesyonel web tasarım çalışmalarımızla internet ortamındaki ofisinizi kuruyoruz. Web tasarımlarımız sayesinde internet ortamındaki müşterilere kolayca ulaşıyorsunuz. Daha kolay ulaşılır olmak daha fazla potansiyel müşteriyi elde etmek demektir. Web tasarım çalışmalarımızı herşey dahil olarak hizmetinize sunuyoruz. Web tasarım paketimizin içeriği ve detayları aşağıda sizlerle.

İnhisar Web Tasarım

Söğüt Web Tasarım

Her şey Dahil Web Tasarım Paketimizin Detayları

✔️ Türkçe yönetim panellidir.
✔️ Sınırsız sayfa ve sınırsız yazı ekleme özelliği vardır.
✔️ İlk yıl hosting dahildir.
✔️ İlk yıl alan adı ücreti dahildir. (alan adı olmayan firmalarımız için)
✔️ Mobil uyumludur. (Cep telefonu, tablet, laptop, masa üstü bilgisayarlarda uyumlu bir şekilde açılır.)
✔️ Seo uyumludur. (Google aramalarında kolayca görüntülenmenizi destekleyen bir alt yapısı vardır.)
✔️ HTML5’tir W3C uluslararası web tasarım standartlarına uygundur.
✔️ Kurumsal mail adresleri ücretsizdir. 5 Adet (info@, [email protected] şeklinde)
✔️ Teknik destek hizmetimiz telefonla ve uzaktan bağlantı yöntemiyle 1 yıl boyunca devam eder.

✔️ Canlı destek sistemi vardır, müşterilerinizle anlık olarak iletişim sağlayabilirsiniz.
✔️ Hemen ara butonuyla müşterileriniz mobilden bir tıkla sizleri ararlar.
✔️ Orijinal grafiklerle size ait resimleri tasarlıyoruz.
✔️Otomatik güncellenme sistemi sayesinde arama motorlarının güncellenmiş hallerine uyum sağlar, Bu sayede sitenizi silmediğiniz sürece ömür boyu kullanabilirsiniz.
✔️ Adres değişiklikleri vb durumlarda bizi arayıp yeni adresinizi bildirmeniz yeterli olacaktır ücretsiz olarak güncelleme işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.
✔️ Web tasarım sözleşmesi yapıyoruz, sözleşme sayesinde web sitenizin ve web tasarım sürecini güvenceye alıyoruz.

Mobil gsm numaramız 0532 683 13 43

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

5/5 - (101 votes)