Şuhut Web Tasarım

Şuhut web tasarım, grafik tasarım, e-ticaret sitesi tasarımı konusunda İnnova Web Tasarım Ajansı olarak bizler profesyonel hizmet veriyoruz. Afyon ilimizin Şuhut ilçesinde profesyonel web tasarım, e-ticaret sitesi tasarımı, internet reklamları konusunda hizmetinizdeyiz. İnnova Web Tasarım olarak web tasarım, grafik tasarım, sosyal medya reklamları, internet reklamları, e-ticaret sitesi tasarımı yapıyoruz. Mobil uyumlu, SEO uyumlu, orijinal ve lisanslı tasarımlar yapıyoruz. Alan adı, hosting paketi, kurumsal mail adresi gibi ihtiyaçlarınızı da web tasarım ile birlikte sunuyoruz. İletişim: 0532 683 1343

Şuhut web tasarım,

Şuhut ilçesi Afyon’un en hareketli, en büyük ilçelerinden biridir. Şuhut ilçesi dünyaca ünlü patates yetiştiriciliği ile meşhurdur. Şuhut’ta üretilen patatesler birinci kalitedir. Dünyanın her yerine ve ülkenin her yerine gönderilir. Şuhut ilimizde tarım ve hayvancılık ile ilgili bir çok işletme kurulmuştur. Şuhut esnafımız çalışan ve üreten bir esnaftır. Ülkemizin her ili ve ilçesinde olduğu gibi Şuhut ilçesinde de esnafımızın yanındayız. İş yerinizi internet ortamına taşıyarak daha fazla kazanç elde etmenizi sağlıyoruz. Web tasarım detaylarımız aşağıda kısaca aktarılmıştır. İletişim numaralarımızdan bizi arayarak ulaşabilirsiniz.

Web tasarım detayları,

➡️ Türkçe yönetim paneli vardır, kolay kullanım sağlar.

➡️ Sınırsız sayfa ve sınırsız yazı ekleme özelliği bulunmaktadır.

➡️ Hosting alanınız doluncaya kadar fotoğraf ekleyebilirsiniz.

➡️ Mobil uyumludur.

➡️ SEO uyumludur.

➡️ HTML5’tir W3C uluslararası standartlarına uygundur.

➡️ Teknik destek hizmetimiz telefonla ve uzaktan bağlantı yöntemiyle 1 Yıl boyunca devam eder.

➡️ Canlı destek sistemi vardır, web site chat özelliğiyle müşterilerinizle anlık olarak iletişim sağlayabilirsiniz.

➡️ Hemen ara butonu vardır. Bu sayede mobil cihazlardan giriş yapan müşteriniz numaranızı not almak için uğraşmadan hemen sizi arayabilir.

➡️ Orijinal grafiklerle size ait resimleri tasarlıyoruz.

➡️ Size ve ekibinize kurumsal mail adresi tanımlıyoruz.

➡️ İşletmenizin kullanımlarına uygun geliştirmelere açıktır ihtiyaçlarınız doğrultusunda ek yazılımlar yapılabiliriz.

➡️ Sipariş formu özelliği vardır.

➡️ Talep formu özelliği vardır.

➡️ Harita konumuz eklenmektedir.

➡️ Web Tasarım alt yapımızın otomatik güncellenme sistemi sayesinde arama motorlarının güncellenmiş hallerine uyum sağlar, bu sayede sitenizi silmediğiniz sürece ömür boyu kullanabilirsiniz.

Mobil gsm numaramız 0532 683 13 43

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

5/5 - (6 votes)