Sultandağı Web Tasarım

Sultandağı web tasarım, İnnova Web Tasarım Ajansı olarak bizler Afyonkarahisar merkez ve Sultandağı ilçesine web tasarım hizmeti veriyoruz. Web tasarım çalışmalarımızı 2012 yılından beri yapıyoruz. Web tasarım çalışmamızı her şey dahil bir paketle yapıyoruz. Paketin içinde firma için gerekli alan adı, hosting paketi, kurumsal mail adresi, Türkçe yönetim panelli web sitesi, teknik destek hizmeti bulunuyor. Sürpriz ücret çıkarmadan çok hesaplı fiyatlarla web tasarım hizmeti veriyoruz.

Günümüzün web tasarım teknolojilerine uygun olarak tasarımlarımızı yapıyoruz. Yaptığımız web siteleri mobil uyumludur. SEO uyumludur. Orijinal ve lisanslı tasarımlar yaparız. Hayalinizdeki web sitesini sizin hayalinize göre tasarlıyoruz. Sizin ürün ve hizmet resimlerinizi alarak profesyonel grafik tasarımı yapıyoruz. Tamamen özgün, kullanışlı tasarımlar yapıyoruz. Afyonkarahisar’da 2012 yılından beri onlarca firmaya web sitesi yaptık. Sultandağı firmalarımızı da internete taşıyalım.

Sultandağı Web Tasarım

Sultandağı Web Tasarım

Sultandağı Web Tasarım

Sultandağı ilçemiz her geçen gün büyüyen nüfusu, tarımı, ekonomisi ile önemli bir ilçe. Sultandağı ilçesi meşhur kirazlarıyla dünyaya ün salmış ve büyük ihracatlar yapan bir ilçe. İlçemizde önemli tarım ve hayvancılık firmaları var. Organize sanayi bölgelerinde bir çok firmamız bulunuyor. Firmaların büyük çoğunluğunun henüz bir web sitesi bulunmuyor. Piyasa da ne kadar büyük işler yaparsak yapalım, internet üzerinde bir web siteniz olmadığında firmanız hiç yokmuş gibi görünüyor. Günümüz teknolojisinde web siteleri çok önemli. Nasıl ki hepimizin birer cep telefonu var ise ve gerekliyse, şirketimizin de web sitesinin olması bir zorunluluk. Web sitelerinde ürün ve hizmetlerimizi gösterebiliyor, iş taleplerini alabiliyoruz. Bunlar çok önemli detaylar. Biz profesyonel web sitelerimizle işinizi büyütmeye kararlıyız.

Web tasarım detayları,

➡️ Türkçe yönetim paneli vardır, kolay kullanım sağlar.

➡️ Sınırsız sayfa ve sınırsız yazı ekleme özelliği bulunmaktadır.

➡️ Hosting alanınız doluncaya kadar fotoğraf ekleyebilirsiniz.

➡️ Mobil uyumludur.

➡️ SEO uyumludur.

➡️ HTML5’tir W3C uluslararası standartlarına uygundur.

➡️ Teknik destek hizmetimiz telefonla ve uzaktan bağlantı yöntemiyle 1 Yıl boyunca devam eder.

➡️ Canlı destek sistemi vardır, web site chat özelliğiyle müşterilerinizle anlık olarak iletişim sağlayabilirsiniz.

➡️ Hemen ara butonu vardır. Bu sayede mobil cihazlardan giriş yapan müşteriniz numaranızı not almak için uğraşmadan hemen sizi arayabilir.

➡️ Orijinal grafiklerle size ait resimleri tasarlıyoruz.

➡️ Size ve ekibinize kurumsal mail adresi tanımlıyoruz.

➡️ İşletmenizin kullanımlarına uygun geliştirmelere açıktır ihtiyaçlarınız doğrultusunda ek yazılımlar yapılabiliriz.

➡️ Sipariş formu özelliği vardır.

➡️ Talep formu özelliği vardır.

➡️ Harita konumuz eklenmektedir.

➡️ Web Tasarım alt yapımızın otomatik güncellenme sistemi sayesinde arama motorlarının güncellenmiş hallerine uyum sağlar, bu sayede sitenizi silmediğiniz sürece ömür boyu kullanabilirsiniz.

Mobil gsm numaramız 0532 683 13 43

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

Rate this post