web tasarım blog

Sumbas Web Tasarım

Sumbas Web Tasarım

İnnova Ajans olarak bizler Osmaniye Sumbas İlçemizde mobil uyumlu, seo uyumlu, orjinal, html, hazır tasarımlar, Türkçe yönetim panelli web siteleri, web sitelerinin android ve ios uygulama versiyonlarını, eticaret siteleri, eticaret sitelerinin tasarımı ve android ios versiyonlarını hazırlıyoruz. Web tasarımlarımız herşey dahildir. Seo uyumludur arama motorlarında kolayca çıkarsınız. Mobil uyumludur, mobil cihazlar, tablet ve masa üstü cihazlarda uyumlu bir şekilde açılır. Türkçe yönetim paneli vardır kolayca yeni yazı ve içerik ekleyebilirsiniz. Kurumsal mail hesaplarınızla mail gönderebilirsiniz.

Canlı destek uygulamamızdan müşterilerinize bir tıkla cevap verebilir yolda bile olsanız ürün ve hizmetlerinizle ilgili bilgi paylaşabilirsiniz. Hemen ara butonları sayesinde ziyaretçileriniz sizi bir tıkla ararlar numaranızı not alma zahmetine katlanmazlar. Dilediğiniz kadar yeni yazı ve yeni içerik ekleyebilmeniz için teknik desteğimiz 1 yıl boyunca devam eder. Kolayca içerik ekler kolayca kullanır yeni müşteriler kazanırsınız. Yeni müşteriler kazanmak için işinizi internete taşıyın. İşinizi internete taşıyın yeni hedef kitleler yeni müşteriler kazanın.

Sumbas Web Tasarım
Sumbas Web Tasarım

Sumbas Web Tasarım Çalışmalarımız

Sumbas’da Web Tasarım çalışmalarımız tüm Türkiye‘de olduğu gibi uzun yıllardır devam etmektedir. İnnova Ajans web tasarım çalışmalarında müşterimizin taleplerini, beğenilerini göz önünde bulundurarak kullanışlı modern web tasarımları yapmaktadır. İnnova Ajans web tasarım özellikleriyle yüzde yüz ömür boyu kullanım garantisi dilediğiniz kadar fotoğraf yükleme özelliğini garanti ediyor. Garantili web tasarımlarımız arama motorlarının ve tarayıcılaarın zaman içinde güncellenen yapısına göre kendini güncelleyerek demode olma problemi yaşatmıyor.

İnnova Ajans zaman içinde kullandığınız web sitenizi güncellemek istediğinizde sadece tasarımda güncelleme yaparak cüzi ücretlerle sizler için web sitenizi yeniliyor, her yeni teslim aldığınız siteniz için bir yıl boyunca ücretsiz teknik destek hizmeti veriyor.

İnnova Ajans Web Tasarım Özelliklerimiz,

-Türkçe yönetim panelli
-Sınırsız sayfa ve sınırsız yazı ekleme özelliği
-Hosting alanınız doluncaya kadar fotoğraf ekleyebilirsiniz (kendi sunucumuzda resim de sınırsız)
-Mobil Uyumludur
-Seo Uyumludur
-HTML5’tir W3C Standartlarına Uygundur
-Teknik Destek Hizmetimiz Telefonla ve Uzaktan Bağlantı Yöntemiyle 1 Yıl Boyunca Devam Eder
-Canlı Destek Sistemi Vardır, müşterilerinizle anlık olarak iletişim sağlayabilirsiniz.
-Orijinal Grafiklerle size ait resimleri tasarlıyoruz.
-Otomatik güncellenme sistemi sayesinde arama motorlarının güncellenmiş hallerine uyum sağlar, bu sayede sitenizi silmediğiniz sürece ömür boyu kullanabilirsiniz.
Hemen Web Tasarım Hizmeti Almak İçin 0532 683 13 43 Nolu Hattımızı Arayın…

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

5/5 - (2 votes)

Hakkında webtasarimci

Ayrıca Kontrol Edin

Web tasarım örnekleri

Web tasarım örnekleri

Web tasarım örnekleri Web tasarım örnekleri web tasarım yaptırmayı düşündüğümüz zaman görmek istediğimiz şablonlardır. Firmalardan …