Taksici Sitesi Tasarımı

Taksici Sitesi Tasarımı, Taksici Sitesi Tasarımı, Taksicilere özel web tasarım, Taksi durakları için web tasarım, Dolmuş durakları web tasarım, Dolmuş durakları web sitesi, Taksi durakları web sitesi, Taksi şoförleri için web tasarım gibi sorgular yazarak web sitemize ulaşan değerli ziyaretçimiz web sitemize hoş geldiniz.

Taksici Sitesi Tasarımı

Taksici Sitesi Tasarımı

İnnova Web Tasarım Ajansı olarak bizler taksi, dolmuş, taşıma, toplu taşıma, özel taksi, havalanı taşımacılığı, araç ve otomotiv firmalarına özel web tasarım hizmetleri veriyoruz. İnnova Web Tasarım Ajansı olarak daha önceden birçok taksi, dolmuş, taşımacılık, toplu taşıma ve otomotiv firmalarına web sitesi yaptık, web tasarımlarımızda taksi ve benzeri firmanın ihtiyaçları doğrultusunda firmanın anasayfa, hakkımızda, hizmetlerimiz, servis güzergahları, servis saatleri, servis ücretleri, servis talep formu, irtibat bilgileri, mobil versiyonda arama butonu özellikleriyle muhteşem bir kullanışlılık sunuyoruz. Anahtar kelimelerle arama motorlarında acil taksi, taksi durakları, taksi çağır gibi anahtar kelimeler yazıldığında yayınlanacak şekilde tasarımınızı yapıyor müşterilerinizin sitenizi kolayca ziyaret etmesini ve daha fazla para kazanmanızı sağlıyoruz. Seo uyumu ve anahtar kelimeleri entegre ederek arama motorlarında yayınlanma işlemini ek bir çalışma ile sağlıyoruz.

Herşey Dahil Web Tasarım Kampanyası Hesaplı Fiyatlarla

Herşey dahil web tasarım kampanyamız kapsamında kurumsal mail adresleri tanımlıyoruz. Alan adı hosting ücretlerinizin ilk yılını biz karşılıyoruz.

Taksiciler için web tasarım

Taksiciler için web tasarım

İnnova Web Tasarım Ajansı Herşey Dahil Web Tasarım Özellikleri,

-Türkçe yönetim panelli
-Orjinal veya Lisanslı Tasarımlar
-Sınırsız sayfa ve sınırsız yazı ekleme özelliği
-Alan Adı + Hosting Dahildir,
-Mobil Uyumludur
-Seo Uyumludur
-HTML5’tir W3C Standartlarına Uygundur
-Teknik Destek Hizmetimiz Telefonla ve Uzaktan Bağlantı Yöntemiyle 1 Yıl Boyunca Devam Eder
-Canlı Destek Sistemi Vardır, müşterilerinizle anlık olarak iletişim sağlayabilirsiniz.
-Orijinal Grafiklerle size ait resimleri tasarlıyoruz.
-Kurumsal Mail Hesabı Vardır,
-Otomatik güncellenme sistemi sayesinde arama motorlarının güncellenmiş hallerine uyum sağlar, bu sayede sitenizi silmediğiniz sürece ömür boyu kullanabilirsiniz.
Hemen Web Tasarım Hizmeti Almak İçin 0532 683 13 43 Nolu Hattımızı Arayın…

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

5/5 - (1 vote)