Tefenni Web Tasarım

Tefenni Web Tasarım, İnnova Reklam Web Tasarım Ajansı olarak bizler Burdur ilimizin Tefenni ilçesinde web tasarım hizmeti veriyoruz. Burdur ilimizin aktif olarak hizmet veren tüm firmalarına profesyonel web tasarımı yapıyoruz. Burdur ilimiz bir çok ürün ve hizmet kolunda hizmet veren işletmelere sahip. İşletmelerimizin ihtiyacı olan internet sitelerini her şey dahil web tasarım kampanyasıyla sunuyoruz. Her şey dahil web tasarım kampanyamızda firma için gerekli alan adı, hosting, kurumsal email adresi, Türkçe yönetim panelli web sitesi dahildir.

Tefenni Web Tasarım Çalışmalarımız,

İşletmelerimize SEO uyumlu, mobil uyumlu, Türkçe yönetim panelli, profesyonel tasarım web siteleri yapıyoruz. İnnova Reklam Web Tasarım Ajansı olarak bizler 2012 yılından beri profesyonel olarak web site tasarımı yapıyoruz. Yaptığımız web siteleri Türkçe yönetim panelli olduğu için işletmelerimiz web sitesini teslim aldıktan sonra kolayca yeni yazı, yeni resim ekleyebilmektedirler. Yönetim paneli kullanımı web sitesini teslim ederken destek ekibimiz sizinle paylaşır. Kurumsal e-mail hesabınızın cep telefonu ve masa üstü bilgisayarınıza kurulumunu da web sitesini teslim ettikten sonra hemen yaparız. Müşterilerinize ve iletişim içerisinde olduğunuz kişilere kurumsal e-mailiniz üzerinden mail gönderip alabilirsiniz.

Web tasarımlarımız sektörünüz ve web tasarım paketiniz ne olursa olsun kurumsal olarak tasarlanır ve teslim edilir. Web tasarım çalışması başlamadan önce sizlere bazı örnek çalışmalar gönderilir. Sizin beğendiğiniz web tasarım örnekleri size sorulur. Sizin beğeniniz ve bizim tasarım tarzımız özgün bir tasarım noktasında bütünleştirilerek yeni bir web sitesi yapılır. Web sitesi yayınlanmadan önce size gösterilir. Eklenmesini veya değiştirilmesini istediğiniz bir şey var ise gerekli düzenleme yapılır tasarım size tekrar gösterilir. Onayınızla birlikte yayına verilir. Web siteniz firma adınız ile birlikte Google arama motorunda yayınlanır. Bu aşamadan sonra size tanıdığınız tanımadığınız yeni müşteriler gelmeye başlar. Web tasarım paketimiz hakkında daha detaylı bilgi için aşağıdaki listeyi okuyabilirsiniz. Yazının en altındaki iletişim bilgilerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Burdur’un en iyi web tasarım firmasını arıyorsanız doğru yerdesiniz!

0532 683 1343

Her şey Dahil Web Tasarım Paketimizin Detayları

✔️ Türkçe yönetim panellidir.
✔️ Sınırsız sayfa ve sınırsız yazı ekleme özelliği vardır.
✔️ İlk yıl hosting dahildir.
✔️ İlk yıl alan adı ücreti dahildir. (alan adı olmayan firmalarımız için)
✔️ Mobil uyumludur. (Cep telefonu, tablet, laptop, masa üstü bilgisayarlarda uyumlu bir şekilde açılır.)
✔️ Seo uyumludur. (Google aramalarında kolayca görüntülenmenizi destekleyen bir alt yapısı vardır.)
✔️ HTML5’tir W3C uluslararası web tasarım standartlarına uygundur.
✔️ Kurumsal mail adresleri ücretsizdir. 5 Adet (info@, [email protected] şeklinde)
✔️ Teknik destek hizmetimiz telefonla ve uzaktan bağlantı yöntemiyle 1 yıl boyunca devam eder.

✔️ Canlı destek sistemi vardır, müşterilerinizle anlık olarak iletişim sağlayabilirsiniz.
✔️ Hemen ara butonuyla müşterileriniz mobilden bir tıkla sizleri ararlar.
✔️ Orijinal grafiklerle size ait resimleri tasarlıyoruz.
✔️Otomatik güncellenme sistemi sayesinde arama motorlarının güncellenmiş hallerine uyum sağlar, Bu sayede sitenizi silmediğiniz sürece ömür boyu kullanabilirsiniz.
✔️ Adres değişiklikleri vb durumlarda bizi arayıp yeni adresinizi bildirmeniz yeterli olacaktır ücretsiz olarak güncelleme işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.
✔️ Web tasarım sözleşmesi yapıyoruz, sözleşme sayesinde web sitenizin ve web tasarım sürecini güvenceye alıyoruz.

Web Tasarım firması arıyorsanız eğer İnnova Reklam Web Tasarım Ajansı olarak bizler Burdur Tefenni web tasarım, eticaret sitesi, internet reklamları, seo çalışması, grafik tasarım çalışması, sosyal medya reklamları konusunda hizmet veriyoruz.

İnnova Reklam Web Tasarım Ajansı olarak bizler Burdur Tefenni ilçesinde web tasarım hizmeti vermekteyiz. Ayrıca Burdur’da html5 tasarım, seo ve mobil uyumlu tasarım, e-ticaret tasarım hizmeti veriyoruz.

Mobil gsm numaramız 0532 683 13 43

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

5/5 - (2 votes)