web tasarım blog

Telefon Rehberimi Google’a Yedekle

Telefon Rehberimi Google’a Yedekle

Telefon Rehberimi Google’a Yedekle, Google Kişiler Nedir? Google Kişiler Nasıl Kullanılır ? Google Kişiler Rehber, Google Kişiler Listesi, Google Kişi Bilgileri, Google Kişiler Listesi Kaydı,  Telefon rehber yedekleme servisi, Rehber Yedekleme Servisi, Rehber Yedekleme  Programları, Yedek Rehber Uygulamaları gibi sorgular yazarak web sitemize ulaşan değerli ziyaretçimiz.

google-rehber-google-kişiler

Google Rehber telefon rehberinizi gmail hesabınıza yedeklemenizi sağlayan ücretsiz bir Google ürünüdür.

Google Rehber, Google Kişiler uygulaması olarak da adlandırılabilir.

Google Rehber uygulamasına contacs google com url si üzerinden erişebilirsiniz.

Bu url yi yazmadan önce kendinize bir gmail hesabı açınız, hesabınızı açtıktan sonra telefon rehberinizi gmail hesabınıza yedekleyin, telefonunuzu tamire gönderdiğinizde, telefonunuz çalındığında ya da kaybolduğunda, rehberiniz silindiğinde, sim kartınız hasar gördüğünde telefon rehberim ve önemli numaralarım kayboldu diye üzülmeyin, Google  Rehber uygulaması her zaman ücretsiz olarak hizmetinizde.

Google arama motoru Google ürünleriyle her alanda kulanıcılarını düşünüyor ve daha fazla destek olmak için yeni uygulamalar geliştiriyor, her yeri uygulaması bir önceki uygulamasından daha semantik, daha fazla hizmetkar.

Google Rehber

Google rehber sayesinde kişilerinizi aradan yıllar geçse bile tekrar geri indirebilir bir sonraki hattınızda kullanabilirsiniz.

google-kişiler-rehber

Google Rehber’de kişilerinizi tek bir hesapta toplayabilirsiniz, bu hesap altında gruplar, sık görüşülenler, gruplar, çevreler gibi bölümler oluşturabilir kişi listenizi kategorize edebilirsiniz. Google ürünleri her alanda işinizi kolaylaştırma çabasında, Google Rehber’de de kişilerinizin hesaplarında, isim soy isim ekleyebilir, telefon numarası ekleyebilir, ünvan ekleyebilir, fotoğraf ekleyebilirsiniz, takma ad ekleyebilirsiniz, eposta adresi ekleyebilir, adres ekleyebilir, doğum gününü ekleyebilir, not ekleyebilirsiniz. Kişilerinizi telefonunuzda hatırladığınız herhangi bir özelliğiyle aratabilir kişi bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

5/5 - (1 vote)

Hakkında webtasarimci

Ayrıca Kontrol Edin

Web tasarım örnekleri

Web tasarım örnekleri

Web tasarım örnekleri Web tasarım örnekleri web tasarım yaptırmayı düşündüğümüz zaman görmek istediğimiz şablonlardır. Firmalardan …