Tirebolu Web Tasarım

Tirebolu Web Tasarım, İnnova Reklam Web Tasarım Ajansı olarak bizler Giresun Tirebolu’da web tasarım hizmeti veriyoruz. Web tasarımlarımızla Tirebolu esnafımızın işini ve iş yerini internet ortamına taşıyoruz. Bu sınırsız internet dünyasında yerinizi almanız ve bir sanal ofis sahibi olmanız çok önemli.

Tirebolu yemyeşil doğası, denizi, orman manzarası ile turistlerin ilgisini çekebilen bir ilçemiz. Giresun ilimizin güzelliği dillere destan. Esnafımız yeterli tanıtım yaptığında yurt içi ve yurt dışı misafirleri çekebilecek güçte. İnternet üzerindeki en temel ve en önemli tanıtım işletmemize ait web sitemizdir.

Web sitemizde işletmemize ait hakkımızda sayfası, ürünlerimiz sayfası, hizmetlerimiz sayfası, internet üzerindeki harita konumumuz, iletişim numaralarımız, fotoğraf galerisi sayfasıyla mekanımızı internete taşırız. Müşterimizle adeta yüz yüze imiş gibi bir intiba oluşturarak kolayca iş yerimize gelmesini sağlayabiliriz.

İnnova Web Tasarım Ajansı olarak bizler herşey dahil web tasarım formatında web sitesi yapıyoruz. Herşey dahil web tasarım kampanyamızın içeriğindeki özellikleri ve web tasarım özelliklerini aşağıda sizlerle paylaştım.

Web Tasarım Özelliklerimiz,

✔️ Türkçe yönetim panellidir.
✔️ Sınırsız sayfa ve sınırsız yazı ekleme özelliği vardır.
✔️ İlk yıl hosting dahildir.
✔️ İlk yıl alan adı ücreti dahildir. (alan adı olmayan firmalarımız için)
✔️ Mobil uyumludur. (Cep telefonu, tablet, laptop, masa üstü bilgisayarlarda uyumlu bir şekilde açılır.)
✔️ Seo uyumludur. (Google aramalarında kolayca görüntülenmenizi destekleyen bir alt yapısı vardır.)
✔️ HTML5’tir W3C uluslararası web tasarım standartlarına uygundur.
✔️ Kurumsal mail adresleri ücretsizdir. 5 Adet (info@, [email protected] şeklinde)
✔️ Teknik destek hizmetimiz telefonla ve uzaktan bağlantı yöntemiyle 1 yıl boyunca devam eder.

✔ Canlı destek sistemi vardır, müşterilerinizle anlık olarak iletişim sağlayabilirsiniz.
✔ Hemen ara butonuyla müşterileriniz mobilden bir tıkla sizleri ararlar.
✔ Orijinal grafiklerle size ait resimleri tasarlıyoruz.
✔Otomatik güncellenme sistemi sayesinde arama motorlarının güncellenmiş hallerine uyum sağlar, Bu sayede sitenizi silmediğiniz sürece ömür boyu kullanabilirsiniz.
✔ Adres değişiklikleri vb durumlarda bizi arayıp yeni adresinizi bildirmeniz yeterli olacaktır ücretsiz olarak güncelleme işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.
✔ Web tasarım sözleşmesi yapıyoruz, sözleşme sayesinde web sitenizin ve web tasarım sürecini güvenceye alıyoruz.

Tirebolu Web Tasarım firması arıyorsanız eğer İnnova Reklam Web Tasarım Ajansı olarak bizler Tirebolu Web Tasarım, eticaret sitesi, internet reklamları, seo çalışması, grafik tasarım çalışması, sosyal medya reklamları konusunda hizmet veriyoruz. Hemen aramak için tıklayınız. 0532 683 13 43

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

 

5/5 - (2 votes)