Tokat Web Tasarım

Tokat Web Tasarım, İnnova Web Tasarım Firması olarak bizler Tokat ilimizde web tasarım çalışmaları yapıyoruz. 2012 yılından bu güne bir çok firmaya web tasarım ve reklam çalışmaları yaptık. Çalışmalarımızı her şey dahil web tasarım paketiyle, güncel teknolojilere uygun formatta yapıyoruz. Her şey dahil paketimizin içeriğinde firmanız için alan adı adresi. Firmanızın ihtiyacı olan web hosting paketi, kurumsal mail adresleriyle birlikte yapıyoruz. Mail kurulumunu bilgisayarlarınıza ve cep telefonlarınıza yapıyoruz. Web sitenizi güncel teknolojilere uygun olarak mobil uyumlu tasarlıyoruz. Türkçe yönetim panelli olması sayesinde ilerleyen yıllarda ne zaman isterseniz yeni yazı ve yeni resim eklemesi yapabiliyorsunuz.

Web tasarım çalışmalarımızla ilgili bilgi almak için 0532 683 1343 nolu hattımızı arayabilirsiniz.

Tokat web tasarım

Tokat web tasarım

Tokat İlimiz,

Tokat ilimiz tarihin eski devirlerinden beri insanlığa mekan olmuş güzel bir ilimiz. Yeşili, doğası, turistik yerleriyle tam bir cennet. İlimizin doğal güzellikleri yurt içi ve yurt dışı turistler tarafından her zaman ziyaret ediliyor. Ticari potansiyeli her geçen gün daha çok yükseliyor. Tokat ilimizdeki firmalara her gün bir yenisi ekleniyor. Büyüyen nüfusu daha girişimci, daha eğitimli ve daha idealist. Gelişen teknolojilere uyum sağlama noktasında ilimiz esnafının bir çabası var. Bu çabada onların yanındayız, hizmetindeyiz. Tokat web tasarım çalışmalarımızla Tokat esnafımızın işini internet ortamına taşıyoruz. Her şey dahil web tasarım çalışmalarımızla sürpriz ücret çıkarmadan işletmenizin ihtiyacı olan mail, hosting, web tasarım paketini beraber veriyoruz.

Tokat Web Tasarım Çalışmalarımız,

Tokat web tasarım çalışmalarımız profesyonel bir ekiple, özgün grafiklerle yapılmaya devam etmektedir. Gelişen, değişen, her geçen gün genişleyerek küçülen mobil teknolojilere uyum sağlıyoruz. Web tasarımlarımızın mobil formatına hemen ara, whatsapptan yaz, canlı destek sistemi gibi detaylar ekliyoruz. Bu sayede ziyaretçileriniz sizi kolayca arayabiliyor. Size yazabiliyor ve teklif isteyebiliyor. Bu ve benzeri küçük detaylar her zaman daha fazla kazanmamızı sağlar. İşinizi internet ortamına taşıyarak daha fazla kazanmanızı sağlıyoruz. Daha fazla kazanmak ve günümüz rekabet koşullarında önemli bir yer edinebilmeniz için hizmetinizdeyiz.

Her şey dahil web tasarım paketimizin detayları,

✔️ Türkçe yönetim panellidir.
✔️ Sınırsız sayfa ve sınırsız yazı ekleme özelliği vardır.
✔️ İlk yıl hosting dahildir.
✔️ İlk yıl alan adı ücreti dahildir. (alan adı olmayan firmalarımız için)
✔️ Mobil uyumludur. (Cep telefonu, tablet, laptop, masa üstü bilgisayarlarda uyumlu bir şekilde açılır.)
✔️ Seo uyumludur. (Google aramalarında kolayca görüntülenmenizi destekleyen bir alt yapısı vardır.)
✔️ HTML5’tir W3C uluslararası web tasarım standartlarına uygundur.
✔️ Kurumsal mail adresleri ücretsizdir. 5 Adet (info@, [email protected] şeklinde)
✔️ Teknik destek hizmetimiz telefonla ve uzaktan bağlantı yöntemiyle 1 yıl boyunca devam eder.

✔️ Canlı destek sistemi vardır, müşterilerinizle anlık olarak iletişim sağlayabilirsiniz.
✔️ Hemen ara butonuyla müşterileriniz mobilden bir tıkla sizleri ararlar.
✔️ Orijinal grafiklerle size ait resimleri tasarlıyoruz.
✔️Otomatik güncellenme sistemi sayesinde arama motorlarının güncellenmiş hallerine uyum sağlar, Bu sayede sitenizi silmediğiniz sürece ömür boyu kullanabilirsiniz.
✔️ Adres değişiklikleri vb durumlarda bizi arayıp yeni adresinizi bildirmeniz yeterli olacaktır ücretsiz olarak güncelleme işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.
✔️ Web tasarım sözleşmesi yapıyoruz, sözleşme sayesinde web sitenizin ve web tasarım sürecini güvenceye alıyoruz.

Mobil gsm numaramız 0532 683 13 43

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

 

5/5 - (3 votes)