Trabzon Web Tasarım

Trabzon Web Tasarım, İnnova Web Tasarım olarak bizler Trabzon ilimizde web tasarım hizmeti veriyoruz. Web tasarım günümüz rekabet koşullarında önemli bir tanıtım aracı. Hem tanıtım hemde online bir ofis. İnternette firmanız hakkında bilgileri, ürün resimlerinizi, konumunuzu göstermenizi sağlıyor. Sadece bununla kalmıyor profesyonel web site tasarımları arama motorlarında ilgili sorgularda çıkarak size müşteri kazandırıyor. Hem online ofis, hem profesyonel bir pazarlamacı gibi çalışabiliyor. İnnova Web Tasarım olarak bizler Trabzon ilimizde profesyonel web tasarım hizmeti veriyoruz. Profesyonel web tasarım çalışmalarımız sayesinde Trabzon’lu firmalarımızın iş yerlerini internet ortamına taşıyoruz. Sizin firmanızı da profesyonel web tasarım çalışmalarımızla internet ortamına taşımak bize mutluluk verir. Trabzon’da web tasarım çalışması almak için hemen bizi 0532 683 1343 nolu hattımızdan arayabilirsiniz.

Trabzon web tasarım

Trabzon web tasarım

Trabzon Web Tasarım Çalışmalarımız,

Trabzon web tasarım çalışmalarımız 2012 yılından beri devam ediyor. Trabzon ilimiz turizm, ticaret, tarım konusunda oldukça aktif bir il. İlimizin profesyonel web tasarımı konusunda ihtiyaçlarını karşılamak için hizmet veriyoruz. İlimizin en önemli firmalarına bu güne kadar web tasarım çalışması verdik. Henüz yeni açılmış ve web tasarım çalışmasına ihtiyaç duyan firmalarımıza da web tasarım hizmeti vermek isteriz. Web tasarımlarımız alan adı, hosting paketi, kurumsal mail adresleri, ssl sertifikası ile birlikte sunuluyor. Yani sadece Türkçe yönetim panelli web sitesi almamış yanında ihtiyacınız olan kurumsal elemanları da almış oluyorsunuz. Bazı web tasarım firmalarının yaptığı gibi web tasarım anlaşması yaptıktan sonra web tasarım ücretine ilave olarak alan adı hosting ücreti talep etmiyor tek bir pakette tüm hizmeti sunuyoruz. Trabzon esnafımızın iş yerlerini internet ortamına taşıyarak kurumsallaşmalarına katkı sağlıyoruz. İşinizi internete taşıyarak daha fazla hedef kitleye ulaşmanızı sağlıyor. Mevcut müşterilerinizin üzerindeki imajınızı sağlamlaştırmayı sağlıyoruz.

Web tasarım özelliklerimiz,

-Türkçe yönetim panellidir kolay kullanım sağlar,
-Sınırsız sayfa ve sınırsız yazı ekleme özelliği,
-Hosting alanınız doluncaya kadar fotoğraf ekleyebilirsiniz.
-Mobil Uyumludur.
-Seo Uyumludur.
-HTML5’tir W3C Uluslararası Standartlarına Uygundur.
-Teknik Destek Hizmetimiz Telefonla ve Uzaktan Bağlantı Yöntemiyle 1 Yıl Boyunca Devam Eder.
-Canlı Destek Sistemi (Web Site Chat) Vardır, müşterilerinizle anlık olarak iletişim sağlayabilirsiniz.

– Hemen Ara Butonu (Call Now) özelliği vardır. Bu sayede mobildeki müşteriniz numaranızı not almak için uğraşmadan hemen sizi arayabilir.

-Orijinal Grafiklerle size ait resimleri tasarlıyoruz.

-Kurumsal mail hesabı ücretsizdir.

-İşletmenizin kullanımlarına uygun geliştirmelere açıktır ihtiyaçlarınız doğrultusunda ek yazılımlar yapılabilir

-Sipariş formu özelliği vardır

-Talep formu özelliği vardır.

-Harita konumuz eklenmektedir.
– Web Tasarım alt yapımızın otomatik güncellenme sistemi sayesinde arama motorlarının güncellenmiş hallerine uyum sağlar, bu sayede sitenizi silmediğiniz sürece ömür boyu kullanabilirsiniz.

Mobil gsm numaramız 0532 683 13 43

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

Rate this post