Tufanbeyli Web Tasarım

Tufanbeyli web tasarım, İnnova Web Tasarım Ajansı olarak bizler Adana Tufanbeyli ilçesinde web tasarım hizmeti veriyoruz. En güzel web tasarım çalışmalarını tek bir fiyatla yapıyoruz. Sürpriz ücret çıkarmadan ihtiyacınız olan tüm hizmeti veriyoruz. Yönetim panelli web tasarım, kurumsal mail adresleri, teknik destek hizmeti, domain, hosting paketi gibi web tasarımla ilgili ama web tasarımın içinde olmayan detayları da tek pakette sunuyoruz. Hayalinizdeki web tasarımını size özel tasarımlarla yapıyoruz. Özgün, şık, kullanışlı, kullanıcı dostu, mobil uyumlu, SEO uyumlu web siteleri yapıyoruz.

Tufanbeyli Web Tasarım

Tufanbeyli Web Tasarım, web tasarım denildiğinde akla gelen ilk web tasarım firmalarından biri İnnova Web Tasarım. En güzel web tasarım çalışmalarını en güncel teknolojilerle yapıyoruz. Adana Tufanbeyli esnafımızın iş yerini internet ortamına taşıyoruz. Adana ilimizdeki onlarca firmaya web sitesi yaptığımız gibi sizin firmanızın da web sitesini yaparak internete taşıyalım. Günümüzün olmazsa olmaz teknolojilerinden biri olan web tasarım teknolojisi. İşinizi web tasarımı ile internet ortamına taşıyıp daha fazla hedef kitleye ulaşabilirsiniz. Daha fazla hedef kitle daha fazla potansiyel müşteri, daha fazla potansiyel müşteri daha fazla müşteri demektir. Günümüz teknolojisine sizde ayak uydurun ve işinizi internete taşıyın.

Web tasarım çalışmalarımız teknik olarak bir çok özelliği bünyesinde barındırıyor. Her şey dahil bir paketle sizi sürpriz ödemelerden kurtarıyoruz. Tek paketle alan adı, hosting paketi, kurumsal mail adresleri, mail adresi kurulumu gibi web tasarımının haricindeki diğer ihtiyaçlardan kurtarıyor. Her şey dahil olarak hizmet veriyoruz. Paketimizin detayları aşağıdaki gibidir.

Web tasarım detayları,

➡️ Türkçe yönetim paneli vardır, kolay kullanım sağlar.

➡️ Sınırsız sayfa ve sınırsız yazı ekleme özelliği bulunmaktadır.

➡️ Hosting alanınız doluncaya kadar fotoğraf ekleyebilirsiniz.

➡️ Mobil uyumludur.

➡️ SEO uyumludur.

➡️ HTML5’tir W3C uluslararası standartlarına uygundur.

➡️ Teknik destek hizmetimiz telefonla ve uzaktan bağlantı yöntemiyle 1 Yıl boyunca devam eder.

➡️ Canlı destek sistemi vardır, web site chat özelliğiyle müşterilerinizle anlık olarak iletişim sağlayabilirsiniz.

➡️ Hemen ara butonu vardır. Bu sayede mobil cihazlardan giriş yapan müşteriniz numaranızı not almak için uğraşmadan hemen sizi arayabilir.

➡️ Orijinal grafiklerle size ait resimleri tasarlıyoruz.

➡️ Size ve ekibinize kurumsal mail adresi tanımlıyoruz.

➡️ İşletmenizin kullanımlarına uygun geliştirmelere açıktır ihtiyaçlarınız doğrultusunda ek yazılımlar yapılabiliriz.

➡️ Sipariş formu özelliği vardır.

➡️ Talep formu özelliği vardır.

➡️ Harita konumuz eklenmektedir.

➡️ Web Tasarım alt yapımızın otomatik güncellenme sistemi sayesinde arama motorlarının güncellenmiş hallerine uyum sağlar, bu sayede sitenizi silmediğiniz sürece ömür boyu kullanabilirsiniz.

Mobil gsm numaramız 0532 683 13 43

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

Etiketler: tufanbeyli web tasarım, adana tufanbeyli web site tasarım, adana tufanbeyli profesyonel web sitesi, adana tufanbeyli web tasarımcılar, adana tufanbeyli web tasarımcı, adana tufanbeyli web site tasarımcı

Rate this post