Türkiye’nin en iyi web tasarım firması

Türkiye’nin en iyi web tasarım firması hangi firmadır? Türkiye’nin en iyi web tasarım firmasını arıyorum diyorsanız doğru yerdesiniz. Eğer bir web sitesi yaptıracak isem en iyi web tasarım firmasına yaptırmak istiyorum diyorsanız hoş geldiniz. İnnova Reklam Web Tasarım Ajansı olarak bizler 2012 yılından beri web tasarım hizmeti veriyoruz. İşimizi seviyoruz. İşimize olan sevgimiz tasarımlarımıza yansıyor. Sizin hayalinizdeki web tasarımı dinleyerek kendi tasarım tarzımızla harmanlıyoruz. Daha önce hiçbir yerde kullanılmamış orjinal görsellerle, orjinal kod alt yapısıyla profesyonel web tasarımları yapıyoruz.

İnnova Web Tasarım 0532 683 1343

turkiyenin-en-iyi-web-tasarim-firmasi

turkiyenin-en-iyi-web-tasarim-firmasi

İşimizi severek yaparken ihtiyacınız olan gerekli tüm elemanları sürpriz ücretler çıkarmadan ilave ediyoruz. Web tasarım çalışmalarımızı her şey dahil bir paketle yapıyoruz. Her şey dahil web tasarım paketimizin içeriğinde firmanızın ihtiyacı olan alan adı, alan adının barınacağı hosting paketi, kurumsal e-mail adresi, Türkçe yönetim panelli web sitesiyle birlikte hazırlıyoruz. Web sitelerimiz seo uyumludur ve mobil uyumludur. Temiz bir kod alt yapısına sahiptir. Kopya veya hazır bir sistem kullanmıyoruz. Daha önceden yapılmış bir web sitesini kopyalayıp sizin sitenize yapıştırmıyoruz.  ( Maalesef bunu yapanlar hala var, özellikle ucuz web sitesi deniliyorsa kesinlikle bu şekilde yapılıyor. ) Tamamen sizin hayalinizdeki web tasarımını, kendi tarzımızla harmanlayarak yapıyoruz.

Türkçe yönetim panelli web sitesi kuruyoruz. Siteyi tamamladıktan sonra şifrenizi teslim ediyoruz. Bugün hala bir çok web tasarım firması web sitesi şifresini teslim etmeyerek müşterisine yönetim panel kullanımı hakkında hiçbir bilgi vermiyor. Web tasarım çalışmasını tamamladıktan sonra yönetim panelini nasıl kullanacağınız konusunda size bilgi veriyoruz.

turkiyenin-en-iyi-web-tasarim-firmasi

turkiyenin-en-iyi-web-tasarim-firmasi

Neden Türkiye’nin en iyi web tasarım firmasıyız?

İnnova Web Tasarım Firması olarak bizler uzun yıllardır web tasarım sektöründe hizmet veriyoruz. Web tasarım, eticaret sitesi, grafik tasarım ve internet reklamları konusunda hizmet veriyoruz. Bizlere sabah 09:00 ile 21:00 saatleri arasında telefonla, akşam 21:00 ile sabah 09:00 saatleri arasında mail ile ulaşabiliyorsunuz. Sorularınıza kısa süre içinde yanıt bulabiliyorsunuz. Hiçbir zaman kapılı telefonlar, yanıtlanmayan maillerle karşılaşmıyorsunuz.

Web tasarımı yaptırdıktan sonra bile telefon numarası, adres ve email değişikliği gibi yeni yazılım gerektirmeyen işlerinizi ücretsiz olarak yapıyoruz.

Web tasarım çalışmalarımız kurumsal, profesyonel olarak yapılır. Web tasarımlarımızı hazır ve ucuz web tasarım formatında değil özgün olarak yapıyoruz. Profesyonel grafik tasarımı ile web sitelerinizi tasarlıyoruz. Günümüzde hala bazı web sitelerinde grafik tasarımı yapılmıyor. Slaytlar ve sitenin alt bölümlerinde Google görsellerden kopyalayıp yapıştırılmış resimler görünüyor. Ebatları uygun olmayan resimler büyütülerek çözünürlüğü kayboluyor. Bu tarz görsellerin kullanıldığı bir web sitesi kurumsal imajımızı zedeliyor.

turkiyenin-en-iyi-web-tasarim-firmasi

turkiyenin-en-iyi-web-tasarim-firmasi

Web sitesini gösteren profesyonel grafik tasarımlardır,

Profesyonel grafik tasarım yapıyoruz. Firmanız için profesyonel misyon ve vizyon tasarımı yapıyoruz. Firmanızın görselleri eğer ürün görseli ise siteye eklerken ürün kodu oluşturuyoruz. Bu sayede müşterileriniz ürünlerinize bakarken sizi arayıp ben XXX kodlu ürünü istiyorum diyebiliyor. Siteniz için galeri sayfası oluşturuyoruz. Oluşturduğumuz galerileri bir kategorisi varsa kategorize ediyoruz. Sitenizin ana sayfasını profesyonel grafik tasarım çalışmalarıyla destekliyoruz. Firmanız için talep formu sayfası oluşturarak site üzerinden teklif almanızı sağlıyoruz. İletişim sayfasında tüm iletişim bilgilerinizi ve Google haritalardaki konumunuzu ekleyerek müşterilerinizin ofisinizi kolayca bulmasını sağlıyoruz.

turkiyenin-en-iyi-web-tasarim-firmasi

turkiyenin-en-iyi-web-tasarim-firmasi

SEO uyumlu web tasarımı yapıyoruz,

Seo uyumlu web tasarım çalışmalarımız sayesinde, web sitenize seo çalışması yaptırdığınızda dilediğiniz anahtar kelimeyle yayınlanırsınız. Seo sürecini destekleyen bir alt yapısı vardır. Hiçbir seo çalışması yaptırmasanız bile web siteniz firma adınızla yayınlanır. Günümüzde bazı web siteleri hala firma ismi yazıldığında bile yayınlanmıyor.

Müşteri sitenize girdiğinde girdiği cihaza uyumlu bir şekilde açılıyor ve her cihaz tipinde hemen ara veya bize yazın bölümünü açıkça görebiliyor.

turkiyenin-en-iyi-web-tasarim-firmasi

turkiyenin-en-iyi-web-tasarim-firmasi

Mobil uyumlu web tasarımı yapıyoruz,

Web tasarımlarımızın mobil formatında hemen ara, whatsapptan yaz gibi seçenekler bulunur. Bu sayede müşterileriniz numaranızı not almak için uğraşmadan hemen sizi ararlar.

Günümüzde cep telefonundan internet kullanımı arttı. İnsanlar yoldayken bile ürün hizmet araması yapıyor. Yolda yürüyen bir insan yanında kalem kağıt taşımadığı için numarayı kopyalayıp arama yapmaya çalışıyor. Potansiyel müşterinizi bu zahmetten kurtararak hemen ara seçenekleri ekliyoruz.

turkiyenin-en-iyi-web-tasarim-firmasi

turkiyenin-en-iyi-web-tasarim-firmasi

Türkçe yönetim panelli web tasarımı yapıyoruz,

Türkçe yönetim panelli web sitesi, tasarım yaptırdıktan sonra sizin en çok hoşunuza gidecek özelliktir. Ne zaman isterseniz sitenin yönetim paneline girip sayfalar bölümünden sayfalardaki değişiklikleri yapabiliyorsunuz. Yazılar, resimler ve diğer bölümlerle ilgili değişiklikleri ilgili bölümden kolayca yapabiliyorsunuz. Panel Türkçe olduğu için neyi nerede bulacağınızı biliyorsunuz. Uyarılar ve yönlendirmeler Türkçe olduğu için kolayca bu işlemleri yapabiliyorsunuz.

Yönetim paneli işlemlerini kolayca yapabilmeniz için web sitenizi size teslim ettikten sonra teknik destek hizmeti veriyoruz. Firma yetkilisi yada bu işle yetkili kişiye yönetim paneli kullanımını paylaşıyoruz. Değişiklik, ekleme ve çıkarma işlemlerini kolayca yapabileceği kısa yolları gösteriyoruz. Zaten sosyal medya kullanabiliyorsanız yönetim panelimizi de bu kadar kolay kullanabiliyorsunuz.

turkiyenin-en-iyi-web-tasarim-firmasi

turkiyenin-en-iyi-web-tasarim-firmasi

Web sitenize ssl sertifikası tanımlıyoruz,

Web sitenize ssl sertifikası tanımlıyoruz. Günümüz şartlarında Google arama motoru tasarımında ssl sertifikası barındırmayan web sitelerini site ziyaret edildiğinde açmıyor. Dikkat bu bağlantı güvenli değil uyarısı çıkarıyor. Bir çok web tasarım firması bunu dikkate almıyor ve bu uyarı çıktığında bu uyarı firma imajınıza yapışıyor.

Web tasarım sözleşmesi yapıyoruz,

Web tasarım sözleşmesi sayesinde sözle vaat edilenleri yazıya ve imzaya döküyoruz. Bu sayede bizimle ilk defa iş yapan bir firmamız iseniz içiniz kesinlikle rahat olsun istiyoruz. Sözlü olarak söylediğimiz her şeyi sözleşmenin içine yazıyoruz. İmza kaşe yaparak size gönderiyoruz.

turkiyenin-en-iyi-web-tasarim-firmasi

turkiyenin-en-iyi-web-tasarim-firmasi

Web Tasarım Özelliklerimiz

Aşağıda sizler için web tasarım paketimizdeki özellikleri paylaştım.

Aşağıdaki iletişim bilgilerinden bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Her şey dahil web tasarım paketimizin detayları

✔️ Türkçe yönetim panellidir.
✔️ Sınırsız sayfa ve sınırsız yazı ekleme özelliği vardır.
✔️ İlk yıl hosting dahildir.
✔️ İlk yıl alan adı ücreti dahildir. (alan adı olmayan firmalarımız için)
✔️ Mobil uyumludur. (Cep telefonu, tablet, laptop, masa üstü bilgisayarlarda uyumlu bir şekilde açılır.)
✔️ Seo uyumludur. (Google aramalarında kolayca görüntülenmenizi destekleyen bir alt yapısı vardır.)
✔️ HTML5’tir W3C uluslararası web tasarım standartlarına uygundur.
✔️ Kurumsal mail adresleri ücretsizdir. 5 Adet (info@, [email protected] şeklinde)
✔️ Teknik destek hizmetimiz telefonla ve uzaktan bağlantı yöntemiyle 1 yıl boyunca devam eder.

✔️ Canlı destek sistemi vardır, müşterilerinizle anlık olarak iletişim sağlayabilirsiniz.
✔️ Hemen ara butonuyla müşterileriniz mobilden bir tıkla sizleri ararlar.
✔️ Orijinal grafiklerle size ait resimleri tasarlıyoruz.
✔️Otomatik güncellenme sistemi sayesinde arama motorlarının güncellenmiş hallerine uyum sağlar, Bu sayede sitenizi silmediğiniz sürece ömür boyu kullanabilirsiniz.
✔️ Adres değişiklikleri vb durumlarda bizi arayıp yeni adresinizi bildirmeniz yeterli olacaktır ücretsiz olarak güncelleme işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.
✔️ Web tasarım sözleşmesi yapıyoruz, sözleşme sayesinde web sitenizin ve web tasarım sürecini güvenceye alıyoruz.

Mobil gsm numaramız 0532 683 13 43

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

 

5/5 - (128 votes)