web tasarım blog

Tuzluca Web Tasarım

Tuzluca Web Tasarım

İnnova Web Tasarım Ajansı olarak bizler Iğdır Tuzluca web tasarım hizmetleri veriyoruz. Iğdır Tuzluca ilçemiz Iğdır merkeze yakın konumda bir ilçemizdir. İnnova Web Tasarım Ekibi olarak bizler Iğdır Merkez ilçede olduğu gibi Tuzluca ilçemizde de web tasarım hizmetleri veriyoruz. Web tasarımlarımız html5 uyumlu, wc3 uyumlu, seo uyumlu, mobil versiyon uyumlu tasarımlardır.

Web tasarımlarımız herşey dahildir. Seo uyumludur arama motorlarında kolayca çıkarsınız. Mobil uyumludur, mobil cihazlar, tablet ve masa üstü cihazlarda uyumlu bir şekilde açılır. Türkçe yönetim paneli vardır kolayca yeni yazı ve içerik ekleyebilirsiniz. Kurumsal mail hesaplarınızla mail gönderebilirsiniz. Canlı destek uygulamamızdan müşterilerinize bir tıkla cevap verebilir yolda bile olsanız ürün ve hizmetlerinizle ilgili bilgi paylaşabilirsiniz. Hemen ara butonları sayesinde ziyaretçileriniz sizi bir tıkla ararlar numaranızı not alma zahmetine katlanmazlar. Dilediğiniz kadar yeni yazı ve yeni içerik ekleyebilmeniz için teknik desteğimiz 1 yıl boyunca devam eder. Kolayca içerik ekler kolayca kullanır yeni müşteriler kazanırsınız. Yeni müşteriler kazanmak için işinizi internete taşıyın. İşinizi internete taşıyın yeni hedef kitleler yeni müşteriler kazanın.

Tuzluca Web Tasarım
Tuzluca Web Tasarım

Tuzluca  ilçemiz tarihi kültürü, iklimi, tarım ve hayvancılık, turizm faaliyetleriyle geçimini sağlamaktadır, Tuzluca esnafımızın gelirlerini artırmak, tarımsal ve ticari faaliyetlerine katkıda bulunmak amacıyla bizler internet ortamındaki ofisiniz diyebileceğimiz muhteşem web tasarımları yapıyoruz. Bir kez tasarlatıp ömür boyu kullanacağınız web tasarımlarımızla rakiplerinize fark atacaksınız.

İnnova Web Tasarım Ajansı Web Tasarım Özelliklerimiz,

-Türkçe yönetim panelli
-Sınırsız sayfa ve sınırsız yazı ekleme özelliği
-Geniş hosting alanı vardır.
-Mobil Uyumludur
-Seo Uyumludur
-HTML5’tir W3C Standartlarına Uygundur
-Teknik Destek Hizmetimiz Telefonla ve Uzaktan Bağlantı Yöntemiyle 1 Yıl Boyunca Devam Eder
-Canlı Destek Sistemi Vardır, müşterilerinizle anlık olarak iletişim sağlayabilirsiniz.
-Orijinal Grafiklerle size ait resimleri tasarlıyoruz.
-Otomatik güncellenme sistemi sayesinde arama motorlarının güncellenmiş hallerine uyum sağlar, bu sayede sitenizi silmediğiniz sürece ömür boyu kullanabilirsiniz.
Hemen Web Tasarım Hizmeti Almak İçin 0532 683 13 43 Nolu Hattımızı Arayın…

İnnova Web Tasarım Ajansı’na Ait Diğer Hizmetlerimiz,

-Web Tasarım

-Eticaret sitesi

-Grafik Tasarım

-Logo Tasarımı

-İnternet Reklamları

-Sosyal Medya Reklamları

-Kurumsallaştırma Çalışmaları

-Tasarım -Baskı Hizmetleri

-Android Uygulamalar

-IOS Uygulamalar yapıyoruz.

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

5/5 - (13 votes)

Hakkında webtasarimci

Ayrıca Kontrol Edin

Web tasarım örnekleri

Web tasarım örnekleri

Web tasarım örnekleri Web tasarım örnekleri web tasarım yaptırmayı düşündüğümüz zaman görmek istediğimiz şablonlardır. Firmalardan …