Van Web Tasarım

Van Web Tasarım, İnnova Web Tasarım Ajansı olarak bizler Van ilimizde web tasarım hizmeti veriyoruz. Van’da hizmet veren yüzlerce firma ve esnafa web tasarım çalışmalarımızla destek oluyoruz. Web tasarım çalışmalarımızla iş yerinizi internet ortamına taşıyarak daha fazla hedef kitleye ulaşmanızı sağlıyoruz. Profesyonel web tasarım çalışmasıyla birlikte, yıllık alan adı, hosting paketi, kurumsal mail adresleriyle birlikte çalışmanızı tamamlıyoruz. Size ve ekibinize tanımlamış olduğumuz kurumsal mailler sayesinde şirket mailinizden tekliflerinizi gönderebiliyorsunuz. Kurumsal imajınızı inşaa ediyor ve korumanızı sağlıyoruz. Profesyonel web tasarım çalışmalarımızla işinizi internet ortamına taşıyoruz. Van web tasarım firması ve web tasarım teklifi için 0532 683 1343 nolu hattımızı arayabilirsiniz.

Van web tasarım

Van web tasarım

Van web tasarım çalışmalarımız,

Van ilimizin büyüyen yapısına baktığımızda her geçen gün daha fazla firmanın ürün ve hizmet sunduğunu görebiliyoruz. Artan nüfus artan firma sayısına, artan firma sayısı ise yüksek rekabete sebep oluyor. Van’daki rakipler ve ülke genelindeki rakipler arasında öne çıkmak ve daha fazla müşteri potansiyeline ulaşmak bir hayli zor olabiliyor. Günümüz koşullarında daima yeni hedef kitleye ulaşmak şart. Her zaman daha fazla kazanmak, daha fazla bilinir olmak işletmeler için çok önemli. İşletmenizin tanınmasını, imaj kazanmasını, imajını korumasını sağlıyoruz. Profesyonel ekip çalışması ile ihtiyacınız olan tüm hizmeti veriyoruz. Web tasarım çalışması bu konuda en büyük ihtiyaçlarınızdan bir tanesi. İnternetteki bir ofisinizdir web siteleri.

Web tasarım çalışmalarımız mobil uyumlu, SEO uyumlu olarak yapılıyor. Günümüz teknolojilerine uygun, Google arama motorunun güncellenen alt yapısına ve ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanıyor. Hesaplı web sitesi yada ucuz web sitesi formatında satılan web sitelerinde bu özellikler bulunmamakta. Bu özellikler gelecekte bir çok firmanın işiniz zorlaştıracak ve arama motorları tarafından bu özelliklere sahip olmayan web siteleri tavsiye edilmeyecektir. İnnova Web Tasarım Firması olarak bizler hesaplı web tasarım çalışmalarını, profesyonel formatta sunuyoruz. Size uygun fiyatla web tasarım çalışması sunmamız, kalitemizden ödün vermemize sebep olmuyor. Firmanızın geleceği, işinizin geleceği demek, emeğinizin ve kazancınızın geleceği demek. Gelecekte güçlü bir yere sahip olmak için mutlaka bir web sitesi sahibi olmalısınız. Web tasarım çalışmalarımız sayesinde işinize iş, gücünüze güç katıyoruz. Edirne’den Van’a kadar tüm esnafımızın yanında hizmetindeyiz. Her şey dahil web tasarım çalışmalarımızla da en güzel sonucu elde etmenizi sağlıyoruz.

Web tasarım özelliklerimiz,

-Türkçe yönetim paneli vardır, kolay kullanım sağlar.
-Sınırsız sayfa ve sınırsız yazı ekleme özelliği bulunmaktadır.
-Hosting alanınız doluncaya kadar fotoğraf ekleyebilirsiniz.
-Mobil uyumludur.
-SEO uyumludur.
-HTML5’tir W3C uluslararası standartlarına uygundur.
-Teknik destek hizmetimiz telefonla ve uzaktan bağlantı yöntemiyle 1 Yıl boyunca devam eder.
-Canlı destek sistemi vardır, web site chat özelliğiyle müşterilerinizle anlık olarak iletişim sağlayabilirsiniz.

– Hemen ara butonu vardır. Bu sayede mobil cihazlardan giriş yapan müşteriniz numaranızı not almak için uğraşmadan hemen sizi arayabilir.

-Orijinal grafiklerle size ait resimleri tasarlıyoruz.

-Size ve ekibinize kurumsal mail adresi tanımlıyoruz.

-İşletmenizin kullanımlarına uygun geliştirmelere açıktır ihtiyaçlarınız doğrultusunda ek yazılımlar yapılabiliriz.

-Sipariş formu özelliği vardır.

-Talep formu özelliği vardır.

-Harita konumuz eklenmektedir.

-Web Tasarım alt yapımızın otomatik güncellenme sistemi sayesinde arama motorlarının güncellenmiş hallerine uyum sağlar, bu sayede sitenizi silmediğiniz sürece ömür boyu kullanabilirsiniz.

Mobil gsm numaramız 0532 683 13 43

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

5/5 - (1 vote)