Web site fiyatları

Web site fiyatları, web site tasarım ücretleri firmalar ve web sitesi yaptırmak isteyen kişiler tarafından en çok merak edilenler arasında. Diğer merak edilen konu ise web site ücreti karşılığında nelere sahip olabilecekleri. Bir çok firma ve şahıs web sitesi ücretini ödediğinde nelere sahip olması gerektiğini bilmiyor. Çoğu web site tasarım firması bu konuda detay vermediğinde eksik özelliklere sahip olmuş olabiliyorlar. İnnova Web Tasarım Ajansı olarak bizler işletmelerimizin ödediği ücret karşılığında tek fiyatla tam paket hizmet veriyoruz.

Web site fiyatları dahilinde, yönetim panelli profesyonel web site tasarımı, kurumsal mail adresi veriyoruz. Alan adı ve hosting paketi veriyoruz. Kurumsal mail kurulumunuzu cep telefonuna ve bilgisayarınıza yapıyoruz. Web sitesi yönetim panelinin nasıl kullanılacağını size gösteriyoruz. Yeni sayfa nasıl eklenir, yeni yazı nasıl eklenir size gösteriyoruz. Yeni resim nasıl eklenir tamamını detaylı olarak uzaktan bağlantı yöntemiyle sizlere aktarıyoruz.

Web siteleriniz kiralık değil ömür boyu kullanabileceğiniz şekilde lisanslandığı için yıllık yeniden web site ücreti ödemenize de gerek yoktur. Her yıl alan adı hosting paketini ödediğiniz sürece web siteniz açık kalır. Dilerseniz alan adı hosting paketinizi kendiniz alabilir, 10 yıl gibi bir süre ile uzatıp uzun yıllar sitenizi rahatça kullanabilirsiniz. 2012 yılından beri sektörde edindiğimiz deneyimler ve başarılı çalışmalarla işletmelerimizin yüzünü güldürüyoruz.

"<yoastmark

Web site fiyatları

Web site fiyatları sunulan özelliğe, tasarımcının becerisine, paket özelliklerine göre değişebilir. Günümüzde ucuz web site tasarımı başlığı altında yapılan reklamlarla sunulan tasarımlar. Yönetim paneli olmayan, kurumsal mail hesabı verilmeyen, alan adı ve hosting paketi verilmeyen veya çok küçük bir alanla hosting tanımlanan tasarımlar olabilir. Bu tarz tasarımlar aktif bir şirketin işini asla yaramaz.

Bu tarz ucuz web siteleri, sitenize trafik geldiğinde sitenizin kapanmasına, yeni resim ekleyememeye sebep olabilir. Yeni resim eklemek için sürekli web tasarımcınızdan destek almanız gerekebilir. Bu desteklerin tamamı ücretli olacaktır. Sadece birkaç resim eklemek için bile bir çok ücret talebi ile karşılaşabilirsiniz. Bu tarz eksiklikler işletmenizdeki işlerinizi aktif bir şekilde yapamamanıza ve sürekli para ve zaman kaybı yaşamanıza neden olur.

Web site fiyatları ne kadar olmalı?

Web site fiyatları ne kadar olmalı sorusunun aslında net bir cevabı yok. Çünkü web siteleri spesifiktir, kişiye firmaya ve tasarımcıya özeldir. Ama şu çok önemli en az web sitesi fiyatı ne kadar olmalı? Bu sorunun bir cevabı var bin tl den daha ucuz bir web sitesi ya işlevsizdir. Ya tek sayfadır, ya yönetim paneli yoktur, ya da kurumsal mail hesabı yoktur.

Web sitesi fiyatları tasarımın şıklığına, tasarımın içinde özel yazılımların bulunmasına göre değişir. Ve yine web tasarımında uygulanan grafik tasarım özelliklerine göre değişiyor. İnnova Web Tasarım Ajansı olarak uzun yıllardır web tasarım fiyatlarımız stabil durumda. Web tasarım kalitemizi her geçen gün arttırıyoruz. Kazandığımız tecrübemiz web tasarımlarımıza yansıyor. Taleplerinizi iyi anlıyoruz. Sizi dinliyoruz. Hayalinizdeki web sitenizi bütçenize uygun fiyatlarla, bizim fiyatlarımıza uygun şekilde yapıyoruz.

Web site fiyatları neye göre belirlenir?

Web site fiyatları neye göre belirlenir? Web site fiyatları web sitesinin içeriğinde kullanılan kod alt yapısına, yönetim panelinin bulunmasına göre belirlenir. İlaveten alan adı ve hosting paketinin bulunmasına göre belirlenir. İlaveten kurumsal mail hesabı tanımlanmasına ve teknik destek hizmeti verilip verilmeme durumuna göre belirlenir. Web sitesi internetteki ofisinizdir. Bu saydıklarımın tamamı bir web sitesinde olmazsa olmaz özelliklerdir. Mesela bir web sitesi alan adı olmadan yapılmaz. Hosting paketi olmadan yapılmaz. Yönetim paneli olmayan bir web sitesi olur. Fakat sonrasında resim eklemek sizin için çok zor olur yada imkansız olabilir.

Yukarıda saydığım alan adı, hosting paketi, kurumsal mail, teknik destek, yönetim panelli web site tasarımı web sitesi sahibi olmak için gerekli olan en az özelliklerdir. En az bu özellikleri size sunan biriyle çalışmanız gerekir. Özellikle yönetim paneli olup olmadığını mutlaka sorunuz.

Ek özellikler,

Temel web site tasarımına ek olarak randevu sistemi, kredi kartı ile ödeme sistemi eklenecekse. Rezervasyon sistemi, bilet satış sistemi gibi sistemler yazdırmak istiyorsanız. Web sitesi ücreti yine değişecektir. Yani temel web tasarım özelliklerinin dışında bir özelliği olacaksa ücrete yansıyacaktır. Günümüzde en temiz, en yüksek kazançlar web siteleri sayesinde elde ediliyor.

Hiç tanımadığınız kişilerin sizi arayıp sizden ürün hizmet satın alması kadar güzel bir ticaret olamaz. İşini bilen bir yatırımcı web sitesi yaptırır. İstediği özellikleri net bir şekilde anlatır. Hayalindeki web sitesini satın alır ve aktif bir şekilde kullanır. Web site tasarımı internet ortamındaki pazarlamacınız gibidir. Size her gün yeni bir kazanç getirir. Masrafsızdır, güvenilirdir, istediğiniz an istediğiniz yerde kullanabilirsiniz.

Web site satın alırken nelere dikkat edilmelidir?

Web site tasarımı satın alırken web masterın size örnek site göstermesini isteyin. Referans firmalarını isteyin. Firmaları arayıp konuşun. Web sitesine ödeyeceğiniz ücret karşılığında nelere sahip olacağınızı ona sorun. Net yanıtlar alamazsanız. Ağır bir teknik dil kullanıyor ve hiçbir şey anlamıyorsanız anlamadığınız kelimelerin anlamlarını ona sorun. Bunun ne demek olduğunu açıkça isteyin.

Web site tasarımı konusunda teknik kelimeler kullanarak müşterisini manipüle eden bir çok web tasarımcı gördük. Müşterimizin bize geldiğinde ilk söylediği şey eski web tasarımcım bir şeyler anlattı. Karışık geldi anlamadım ücret ödedim ama bir şey göstermedi. Gösterdiği site benim istediğim gibi değildi. Sitenin bizim işimizle ilgisi yoktu gibi şikayetleri yeni tanıştığımız müşterimizden çok duyuyoruz. Bu sebeple bizim en önemli önceliğimiz etkin bir iletişim. Kullandığımız teknik terimlerin manasının ne olduğunu anlatıyoruz. Türkçe karşılığı varsa Türkçe karşılığını kullanıyoruz. Neye ne ödediğinizi, tasarımın nasıl olacağını baştan görüyorsunuz.

Web tasarım teknik özellikler,

 •  Türkçe yönetim panellidir kolay kullanım sağlar.
 • Sınırsız sayfa ve sınırsız yazı ekleme özelliği vardır.
 • Hosting alanınız doluncaya kadar fotoğraf ekleyebilirsiniz.
 • Mobil Uyumludur.
 • SEO Uyumludur.
 • HTML5’tir W3C Uluslararası Standartlarına Uygundur.
 • Canlı Destek Sistemi (Web Site Chat) Vardır, müşterilerinizle anlık olarak iletişim sağlayabilirsiniz.
 • Hemen Ara Butonu (Call Now) özelliği vardır. Bu sayede mobildeki müşteriniz numaranızı not almak için uğraşmadan hemen sizi arayabilir.
 • Orijinal Grafiklerle size ait resimleri tasarlıyoruz.
 • İşletmenizin kullanımlarına uygun geliştirmelere açıktır. İhtiyaçlarınız doğrultusunda ek yazılımlar yapılabilir.
 • Sipariş formu özelliği vardır.
 • Talep formu özelliği vardır.
 • Harita konumuz eklenmektedir.
 •  Web Tasarım alt yapımızın otomatik güncellenme sistemi sayesinde arama motorlarının güncellenmiş hallerine uyum sağlar. Bu sayede sitenizi ömür boyu kullanabilirsiniz.

Web Tasarım Paket Özellikleri,

  • Web tasarım paket fiyatına alan adı (domain) dahildir.
  • Kurumsal mail paketi dahildir.
  • Teknik destek hizmeti dahildir. Mail kurulumu web sitesi yönetim paneli eğitimi.
  • Hosting paketi dahildir.
  • Hosting özelliklerimiz piyasadaki hosting sistemlerine göre daha fazla GB alanına sahiptir.
  • Hosting sistemimizde trafik alanınız hemen hemen sınırsızdır.
  • Hosting alanımız 256 bit SSL sertifikası ile korunmaktadır.
  • Hosting sistemimizde kurumsal mail sistemi vardır.
  • Hosting sistemimiz Lunix sistemdir.

Profesyonel web tasarım için, hayalinizdeki web site tasarımı hakkında bilgi almak için lütfen bizleri 0532 683 1343 nolu hattımızdan bizleri arayın.

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Site Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

5/5 - (4 votes)