Web site satın almak istiyorum

Web site satın almak istiyorum diyorsanız doğru yerdesiniz, İnnova Web Tasarım Firması olarak bizler 2011 yılından beri web tasarım yapıyoruz. Profesyonel web site tasarımlarımızla işletmelerimizi internet ortamına taşıyoruz. Web sitelerimiz Türkçe yönetim panelli, orjinal ve lisanslıdır. Web tasarımlarımız özgün tasarımlardır. Web sitesi yaptırmak isteyen kişinin talebi ve beğenilerine göre tasarlanır. Tasarım bittikten sonra gösterilir ve onay alındıktan sonra yayınlanır. Her şey dahil bir paketle web siteleriniz yapılır. Her şey dahil paketimizin detayları şöyledir.

Web sitesi tasarım aşamasında mutlaka olması gereken alan adı, hosting paketi, kurumsal mail adresleri, Türkçe yönetim panelli web sitesi, teknik destek hizmetiyle birlikte teslim edilir. Bazı web tasarım firmaları sadece web sitesi fiyatı verir, alan adı, hosting, kurumsal mail adreslerinden ayrıca ücret talep eder. Bu ücret genellikle web tasarım anlaşması yapıldıktan sonra sizden istendiği için sürpriz bir ücretle karşılaşabilirsiniz. Bizim size söylediğimiz fiyatın içinde tamamı bulunur.

Web sitesi satın almak istiyorum

Web Sitesi Satın Almak İçin Doğru Yerdesiniz,

İnnova Web Tasarım olarak bizler Türkçe yönetim panelli olarak web sitesi yapıyoruz. Web sitelerimizi satın aldıktan yıllar sonra bile yönetim panelinden girip resim, yazı, adres gibi bilgileri değiştirebilirsiniz.

Web sitelerimiz mobil uyumludur, tablet, masa üstü bilgisayarlar ve cep telefonundan uyumlu olarak açılır. Web sitelerimizin mobil versiyonunda whatsapp’tan yaz, hemen ara gibi butonlar bulunur. Bu butonlar sayesinde müşterileriniz yolda bile olsa numaranızı not almadan sizi ararlar. Günümüzde mobil versiyon çok önemli çünkü artık ziyaretçilerin yüzde yetmişi mobil cihazlardan sitelere giriş yapıyor. Ziyaretçi raporlarına bunları görüyoruz.

Web sitelerimiz SEO uyumludur. Web sitelerimizi aldıktan sonra SEO çalışması yaptırmak isterseniz kolayca yaptırabilirsiniz. SEO çalışmasını destekleyen bir alt yapıya sahiptir. Kolayca arama motorlarında üst satırlara taşıyabilirsiniz.

Web sitenizi yapmadan önce alan adı ve hosting paketinizi alıyoruz. Sizden talep ettiğimiz ücretin içinde birinci yılın alan adı ve hosting paketi de bulunuyor.

Web sitenizi yapıp teslim ettikten sonra nasıl kullanacağınız hakkında teknik destek eğitimi veriyoruz. Web sitenizin yönetim paneli kullanımı hakkında bilgi paylaşıyoruz. Masa üstü bilgisayarınıza ve cep telefonunuza kurumsal mail kurulumu yapıyoruz.

web sitesi satın al

Web site satın almadan önce,

Bir web sitesi satın almadan önce firmanın referans listesini, kaç yıldır hizmet verdiğini sorunuz. Web tasarım firmasının alan adını whois sorgulama sisteminden sorgulayarak kaç yıldır hizmet verdiğini alan adını yaşından teyit ediniz. Genellikle yeni açılan web tasarım firmalarının çoğu bir kaç yıl sonra kapanır. Web tasarım sektöründe sirkülasyon çok yoğundur. Web sitesi tasarımı yaptığını zanneden bazı genç tasarımcılar müşteri talepleriyle buluşunca aslında bunu tam olarak yapamadıklarını para kazanamayarak öğrenirler ve daha sonra kapatırlar. Para kazanamamalarının yani başarısızlığın sebebi tasarım konusunu yeterince bilmemeleridir. Web tasarımı yaptıracak müşteriyle uygun iletişimi, müşterinin istediği web sitesini yapamayınca çoğunlukla kapatırlar. Birkaç yıl sonra kapatacağı kesin olan bir ajans ile çalışırsanız siteniz birkaç yıl sonra ortadan kaybolur. Yeniden web sitesi yaptırıp yeniden ücret ödemek zorunda kalırsınız. Özellikle kurumsal mail adresleri aldıysanız onlarda çöker.

İşinizi internete taşımanın en güzel yolu profesyonel web siteleridir. Profesyonel bir web tasarım firmasının yaptığı tasarımlar ile işinizi internete taşıyın. Böylelikle günden güne daha fazla müşteri potansiyeline ulaşırsınız. İnternet ortamında ürün hizmet arayan kişiler sitenizi bir şekilde görür ve sizi ararlar. Web site tasarımı yaptırmakla internet arama motorunda birinci sayfada yayınlanmak tam olarak aynı şey olmasa bile benzerliği vardır.

Potansiyel müşterilerinize web sitenizi gösterdiğinizde güven kazanırsınız. Potansiyel müşterilerinize web sitenizden açılmış kurumsal mailler ile teklif gönderirseniz güven kazanırsınız. Bunların hepsi yeni müşteri kazanmaya sebeptir.

Web site satın almak istiyorum

Web Tasarım Paketlerimiz

İnnova Web Tasarım olarak bizler birkaç farklı pakette web sitesi yapıyoruz. Paketlerimizin tamamında bulunan minimum özellikleri aşağıdaki listede bulabilirsiniz. Paketleri birbirinden ayıran özellikleri ise bu paragrafta sizinle paylaşıyorum.

Kurumsal web tasarım: 5-6 sayfadan oluşan, tek bir kurumsal email hesabı olan, alan adı, hosting, Türkçe yönetim panelli web sitesi barındıran web siteleridir.

Profesyonel web tasarım: İşinizin gerektirdiği kadar sayfa oluşturulabilir, üç adet kurumsal mail adresi açılır. Alan adı, hosting, Türkçe yönetim panelli web sitesi barındıran web siteleridir.

Web Tasarım Paketimizin Detayları,

✔️ Türkçe yönetim panellidir.
✔️ Sınırsız sayfa ve sınırsız yazı ekleme özelliği vardır.
✔️ İlk yıl hosting dahildir.
✔️ İlk yıl alan adı ücreti dahildir. (alan adı olmayan firmalarımız için)
✔️ Mobil uyumludur. (Cep telefonu, tablet, laptop, masa üstü bilgisayarlarda uyumlu bir şekilde açılır.)
✔️ Seo uyumludur. (Google aramalarında kolayca görüntülenmenizi destekleyen bir alt yapısı vardır.)
✔️ HTML5’tir W3C uluslararası web tasarım standartlarına uygundur.
✔️ Kurumsal mail adresleri ücretsizdir. 5 Adet (info@, [email protected] şeklinde)
✔️ Teknik destek hizmetimiz telefonla ve uzaktan bağlantı yöntemiyle 1 yıl boyunca devam eder.

✔️ Canlı destek sistemi vardır, müşterilerinizle anlık olarak iletişim sağlayabilirsiniz.
✔️ Hemen ara butonuyla müşterileriniz mobilden bir tıkla sizleri ararlar.
✔️ Orijinal grafiklerle size ait resimleri tasarlıyoruz.
✔️Otomatik güncellenme sistemi sayesinde arama motorlarının güncellenmiş hallerine uyum sağlar, Bu sayede sitenizi silmediğiniz sürece ömür boyu kullanabilirsiniz.
✔️ Adres değişiklikleri vb durumlarda bizi arayıp yeni adresinizi bildirmeniz yeterli olacaktır ücretsiz olarak güncelleme işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.
✔️ Web tasarım sözleşmesi yapıyoruz, sözleşme sayesinde web sitenizin ve web tasarım sürecini güvenceye alıyoruz.

Mobil gsm numaramız 0532 683 13 43

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

 

5/5 - (10 votes)