Web sitesi fiyatları

Web sitesi fiyatları, web site tasarım ücretleri ne kadardır diye düşünüyorsanız ortalama bir web sitesinin fiyatı günümüzde 1500 TL. Bu web tasarım fiyatından daha yüksek, bu fiyattan daha düşük web tasarım ücretleri ile de karşılaşabilirsiniz. Günümüz web tasarım piyasasında web tasarım ücretleri çok değişken. Web tasarım fiyatlarının yüksek veya düşük olmasına sebep olan özellikler web tasarımın kalitesini belirler. Ucuz web tasarım formatındaki web sitelerinin büyük çoğunluğu kopya tasarımlardır. Daha önce başkasına satılmış sitenin bir kopyası alınır, sizin görselleriniz eklenir size tasarım verilir. Bu durum arama motorları tarafından desteklenmenize engel olur. Bu şekilde ucuza alınan web siteleri şirket adı yazıldığında bile arama motorlarında çıkmaz.

Web sitesi fiyatları konusunda çokta tutucu olmayın. Beğendiğiniz tasarıma odaklanın. Beğendiğiniz tasarımı yapacak, güven veren, referanslarıyla sizi konuşturan, internet ortamında beğenileri takipçileri olan firmaları tercih etmeye çalışın. Bu fiyata alan adı yani www.firmaadiniz.com şeklinde domain, hosting paketi, kurumsal mail paketi dahil mi sorun. Bu ücrete sadece web tasarım mı alacaksınız yoksa her şey dahil olarak mı alacaksınız bunu tam olarak bilin. Biz ortalama bir web sitesini ortalama bir fiyatla her şey dahil olarak sunuyoruz.

Web tasarım fiyatları

Web tasarım fiyatları

Tek bir fiyatla Türkçe yönetim panelli web sitenizi, alan adını, hosting paketini, kurumsal mail hesaplarını alıyoruz ve kurulumunu yapıyoruz. Yaptığımız web sitesinin metin ve içeriklerini biz yazıyoruz. Grafik tasarımını özgün olarak yapıyoruz. Web sitesini özgün olarak yapıyoruz. Bu şekilde özgün metinlerle, özgün grafik tasarım ve özgün kod alt yapısına sahip siteler günümüzde bizim verdiğimiz fiyatın iki katına satılıyor. Hem ekonomik, hem kullanışlı, hem şık, hemde benzersiz web siteleri yapıyoruz. Sizde bizimle çalıştığınızda bunun gerçekten yapılabildiğini göreceksiniz.

Web sitesi fiyatları neden değişken,

Web sitesi fiyatları değişken peki neden? Ülkemizde bir çok web tasarım şirketi çok farklı fiyatlara web site teklifi veriyor. Bazen tasarımın çok güzel olması, bazen özgün içeriklerden oluşması web sitesinin fiyatını yükseltirken bazen de gerçek olamayacak kadar ucuza web sitesi fiyatı alabiliyoruz teklif istediğimizde. Web site tasarımında çok ilginç fiyatlarla karşılaşmış olsak bile en az bin tl olmalı ve daha altındaki web tasarım fiyatlarına itibar etmemelisiniz. Kopya içerikler yüzünden satın aldığı siteyi firma sahibinin kendisinin bile bulamadığı durumlar oluyor. Bir çok işletme bu güne kadar çok web sitesi yaptırdım ama adımı yazdığımda bile web sitesini zor bulurdum. Sizin sayenizde hem Google da çıkıyoruz hemde bir web sitemiz oldu diyen firmalarımız çok oldu.

Google aramalarında web sitesinin çıkması iki çeşittir. Bir firma adınızı yazdığınızda sitenizin çıkması, birde ürün ismi yazıldığında sitenizin çıkması. Web tasarımı kaliteli ise firma adı yazıldığında google aramalarında çıkmasını bekleriz. Ürün adı yazıldığında web sitenizin çıkması tamamen ayrı bir çalışmadır, ek bir çalışma ile yapılır buna da SEO çalışması denir. SEO uyumlu web siteleri bu çalışmayı destekler. Bizim yaptığımız web siteleri SEO çalışmasını destekleyen bir alt yapıya sahiptir. Web sitesi fiyatlarının değişkenliği bu özelliklere göredir. Web sitesi tasarımı konusunda güvenilir bir firma arıyorsanız yine İnnova Web Tasarım Ajansı olarak en doğru tercih biziz.

Web tasarım fiyatları

Web tasarım fiyatları

Web sitesi fiyatları konusunda en hesaplıyız,

Yönetim panelli web sitesi

Alan adı ( www.firmaadiniz.com şeklinde)

Hosting paketi ( web sitesi dosyaları, yazı ve resimlerin barındırıldığı bellek alanı)

Kurumsal mail hesapları (info@, muhasebe@, [email protected] şeklinde)

Site güvenliği sağlayan SSL sertifikası

Mobilde hemen ara whatsaptan yaz özelliği.

Daha fazlası için bizi arayıp bilgi sorabilirsiniz.

Türkiye’nin en iyi web tasarım şirketi biziz peki neden?

Türkiye’nin en iyi web tasarım şirketini aradınız ve bizi buldunuz peki neden bizi seçmelisiniz? Bizi seçmelisiniz çünkü biz sizin için en iyisini istiyoruz. Sizin için en kullanışlı tasarımı, en kısa sürede, en uygun fiyatlarla yapıyoruz. Şık tasarımları, özgün fikirlerle birleştiriyor işinizi internet ortamına taşıyoruz. Kurumsal mail hesaplarınızı açıyor kurulumunu yapıyoruz. Siz daha bize söylemeden ihtiyacınız olan çözümleri biz sunuyoruz. Bir çok çözümü ek ücret almadan tek bir paket fiyatıyla yapıyoruz.

Yönetim panelli web sitelerimiz,

Bizi seçmelisiniz çünkü, yönetim panelli web sitenizi mobil uyumlu, SEO uyumlu olarak yapıyoruz. Orjinal ve lisanslı yazılım kullanıyoruz. Hayalinizdeki web site tasarımını herhangi bir hazır alt yapı kullanmadan yapıyoruz. Yönetim panelli web sitenize girip ne zaman isterseniz yeni yazı yeni resim ekleyebiliyorsunuz.

Web sitenizle birlikte size ve ekibinize kurumsal mail adresleri veriyoruz. Mail adreslerinin cep telefonu ve bilgisayarlarınıza kurulumunu yapıyoruz. Web siteleri ile birlikte firmanıza domaininizi alıyoruz, hosting paketini tanımlıyoruz. Web sitenizin güvenli olarak açılması için SSL sertifikası tanımlıyoruz.

Kullanışlı web sitelerimiz,

Web sitelerini kullanışlı olarak tasarlıyoruz. Cep telefonu ve tablet gibi farklı cihazlardan girildiğinde uyumlu olarak açılmasını sağlıyoruz. Web sitelerinin mobil versiyonuna hemen ara, whatsapptan yaz gibi butonlar ekleyerek müşterilerin mobilden giriş yaptıklarında sizi kolayca aramalarını sağlıyoruz. Kolayca arayan numaranızı not almak zorunda kalmayan ziyaretçi tekrar tekrar web sitenize giriş yapıyor. Web sitenizi ürünlerinize uygun renk ve dizaynda yapıyoruz. Web sitenize kullanışlı sayfalar ekliyoruz. Resimlerin hem masa üstü hemde mobil cihazlardan kolayca açılmasını sağlıyoruz.

Tarayıcı dostu web sitelerimiz,

Arama motorlarının sevdiği web tasarımlar yapıyoruz. Arama motorları hızlı açılan, gereksiz kodlarla doldurulmamış web sitelerini severler. Mobil uyumlu web sitelerini severler. Web sitelerinin açıklayıcı, özgün ve orjinal olmasını severler. Biz bunların hepsini sizin için siz söylemeden yapıyoruz. Çoğu firma web tasarımı yaptırmak istediğinde bunları istemeyi bilmez biz bilmediklerinizi de size bildiriyoruz. Talep etmediklerinizi teklif ediyor ihtiyacınız var ise yapıyoruz.

Satış sonrası destekte en iyisiyiz,

Hayalinizdeki web sitesini aldınız. Mail kurulumu yaptırdınız. Web sitesi tasarımını yapan şirkete ödediğiniz ücretin karşılığını aldınız. Peki sonra? Web sitesi yönetim paneline girdiniz resim eklemek istiyorsunuz ama bunu ilk defa yaptığınız için desteğe ihtiyaç duydunuz ne olacak? Hemen bizi arıyorsunuz, talebinizi anlatıyorsunuz, ücretsiz olarak bir yıl boyunca teknik destek hizmeti alıyorsunuz. Mesai saatleri içinde anında telefonumuzu açıyoruz. Telefon, whatsapp, mail yolu ile bize hızlıca ulaşabiliyorsunuz. Yeni mail oluşturma talebinde bulunabiliyorsunuz. Bu ve bunun gibi bir çok şeyi ücretsiz olarak talep edebiliyorsunuz.

Tüm sektörlere web tasarımı yaptık,

Bu güne kadar Türk Ticaret Kanunları kapsamında bütün sektörlere web site tasarımı yaptık. Web sitesi yaptırmadan önce mutlaka referans isteyin. Sizin yaptığınız işi yapan birilerine mutlaka web site tasarımı yapmışızdır. Size birebir örnek gösterebilir, sizin için en iyisini sunabiliriz.

Bu güne kadar eğitim, reklam, basın yayın, otel, restoran, tatil, turizm, otomotiv, tarım, gıda, hayvancılık, ziraat, tekstil, kozmetik, taşımacılık gibi bir çok sektöre web sitesi tasarımı yaptık. Ticaret kanunlarımızın izni kapsamında tüm iş ve mesleklerde profesyonel web siteleri yapıyoruz. Kişi, kurum ve kuruluşlar web sitesi talebinde bulunabilirler. Bir hayaliniz var ise hemen bizi arayın. Bir iş yeriniz var ise hemen bizi arayın. Bir iş yeri kurmaya hazırlanıyorsanız hemen bizi arayın. Web tasarım, web tasarım konusunda danışmanlık hizmeti veriyor işinizi internet ortamına kolayca taşımanızı sağlıyoruz.

Web tasarım özelliklerimiz,

➡️ Türkçe yönetim paneli vardır, kolay kullanım sağlar.

➡️ Sınırsız sayfa ve sınırsız yazı ekleme özelliği bulunmaktadır.

➡️ Hosting alanınız doluncaya kadar fotoğraf ekleyebilirsiniz.

➡️ Mobil uyumludur.

➡️ SEO uyumludur.

➡️ HTML5’tir W3C uluslararası standartlarına uygundur.

➡️ Teknik destek hizmetimiz telefonla ve uzaktan bağlantı yöntemiyle 1 Yıl boyunca devam eder.

➡️ Canlı destek sistemi vardır, web site chat özelliğiyle müşterilerinizle anlık olarak iletişim sağlayabilirsiniz.

➡️ Hemen ara butonu vardır. Bu sayede mobil cihazlardan giriş yapan müşteriniz numaranızı not almak için uğraşmadan hemen sizi arayabilir.

➡️ Orijinal grafiklerle size ait resimleri tasarlıyoruz.

➡️ Size ve ekibinize kurumsal mail adresi tanımlıyoruz.

➡️ İşletmenizin kullanımlarına uygun geliştirmelere açıktır ihtiyaçlarınız doğrultusunda ek yazılımlar yapılabiliriz.

➡️ Sipariş formu özelliği vardır.

➡️ Talep formu özelliği vardır.

➡️ Harita konumuz eklenmektedir.

➡️ Web Tasarım alt yapımızın otomatik güncellenme sistemi sayesinde arama motorlarının güncellenmiş hallerine uyum sağlar, bu sayede sitenizi silmediğiniz sürece ömür boyu kullanabilirsiniz.

Mobil gsm numaramız 0532 683 13 43

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

 

5/5 - (1 vote)