Web sitesi kurma

Web sitesi kurma, web sitesi kurdurmak istiyorum diyorsanız doğru yerdesiniz. İnnova Reklam Web Tasarım Ajansı olarak bizler 2012 yılından beri web tasarım yapıyoruz. Web sitelerini profesyonel olarak kuruyoruz. Tek bir web tasarım paketinde ihtiyacınız olan tüm elementleri yerleştiriyoruz. Web tasarım paketimiz her şey dahildir. İçeriğinde alan adı, hosting paketi, size ve ekibinize kurumsal mail adresleri, yönetim panelli web sitesi tasarımı, web tasarımı kullanımı hakkında teknik bir eğitimin bulunduğu teknik destek hizmeti vardır. Her şey dahil paket kapsamında sürpriz ücret çıkarmadan web sitesi kurma işlemini tamamlıyoruz.

İnnova Reklam Web Tasarım Ajansı olarak mobil uyumlu, SEO uyumlu, kullanışlı tasarımlar yapıyoruz. Web sitenizi farklı dillerde kurabiliyoruz. Web sitenizin mobil görünümüne hemen ara, whatsapp’tan yaz gibi butonlar yerleştiriyoruz. Bu sayede müşterileriniz yolda bile olsa tıklayıp sizi arayabiliyor. Bu sayede numaranızı not almak zorunda kalmıyorlar. Mobil versiyonunun da üst menüler gayet açık olarak görünüyor. Üst sayfalarda anasayfa, hakkımızda, ürünler, hizmetler, talep formu, iletişim sayfası gibi sayfalar oluşturuyoruz. Özgün tasarım yapıyoruz. Hayalinizdeki web sitesini bize iletmeniz yeterli olacaktır. Detaylı bilgi için 0532 683 1343 nolu hattımızdan biri arayabilirsiniz.

web sitesi kurma

web sitesi kurma

Web sitesi kurma

Web sitesi kurma günümüzde çok basit olsa da profesyonel olarak yapılmadığında faydasını göremiyorsunuz. Günümüzde bir çok ücretsiz web sitesi kurma portalı bulunuyor. Ucuz web sitesi başlığı altında bir çok reklamı da görebiliyorsunuz. Bunların tamamı hayalinizdeki siteyi oluşturmaya yetmiyor. Çünkü, web sitesi tasarım dosyaları kadar, ürün ve hizmetlerinize özel grafik tasarımı da çok önemli. Web sitesinin içindeki grafik tasarımlar web sitesi kadar önemlidir. Web sitesi tasarımının özgün olarak hazırlanmış olması gerekir. Web sitesinin içindeki firma ve ürün tanıtım yazıları da aynı şekilde profesyonel ara yüz tasarımcıları, reklam metin yazarları tarafından yazılmış olmalıdır. Web sitesi kurmak bir sanattır. Hazır paketlerle geçiştirilemeyecek kadar önemlidir.

Öncelikle web sitesi tasarımı hayalinizdeki özellikleri yansıtabilmelidir. Her insanın eşsiz oluşu gibi her firma da eşsizdir. Firmalar insanlar tarafından kurulur. Her insan kendi bakış açısıyla üretir. Her insan kendi bakış açısıyla hizmet verir. İşletmeciliğin bilimsel olarak çerçeveleri belli olsa da kesinlikle özgündür. Özgün olan işletmelerin özgün web tasarımları olur. Hazır web sitesi kurma paketleri ihtiyacınıza kesinlikle hizmet etmeyecektir. Bu sebeple profesyonel web tasarımcılar tarafından profesyonel web siteleri kurdurmanız şarttır. Bu sayede daha fazla hedef kitleye ulaşma şansınız artar. Ziyaretçiler sitenize girdiğinde sizinle iletişime geçmeye çalışır. Ürün ve hizmetlerinizi, sitedeki paylaşımlarınızı inceler. Sizinle iletişime geçerek potansiyel müşteriniz olur. Profesyonel web sitesi profesyonel bir pazarlamacı gibidir. Size müşteri getirir, para kazandırır.

Web sitesi kurma fiyatları

Web sitesi kurma fiyatları paket içeriğine göre değişmektedir. Temel web tasarım fiyatları, özel web tasarım fiyatları farklıdır. Ürün ve hizmetlerinize göre tasarım özellikleri değişir. İhtiyaçlarınız da değişir. Bazı web sitelerine rezervasyon özelliği eklenir. Bazı web sitelerine saat ve dakika içeren randevu sistemi eklenir. Bazı web sitelerine para kurları eklenir vb. farklı özellikler ve ihtiyaçlar tasarlanacak süreyi değiştireceği için ücrette de farklılıklar olacaktır. Web sitesi kurma fiyatları konusunda ortalama ve ortalama üstü fiyatları tercih ederseniz işinize yarayacak tasarıma sahip olmuş olursunuz. Ücretsiz veya ucuz formattaki tasarımlara itibar etmemelisiniz. İhtiyacınız olacak tüm hizmetlerin bulunduğu paketimizi aşağıdaki listeden inceleyebilirsiniz.

Web tasarım detayları,

➡️ Türkçe yönetim paneli vardır, kolay kullanım sağlar.

➡️ Sınırsız sayfa ve sınırsız yazı ekleme özelliği bulunmaktadır.

➡️ Hosting alanınız doluncaya kadar fotoğraf ekleyebilirsiniz.

➡️ Mobil uyumludur.

➡️ SEO uyumludur.

➡️ HTML5’tir W3C uluslararası standartlarına uygundur.

➡️ Teknik destek hizmetimiz telefonla ve uzaktan bağlantı yöntemiyle 1 Yıl boyunca devam eder.

➡️ Canlı destek sistemi vardır, web site chat özelliğiyle müşterilerinizle anlık olarak iletişim sağlayabilirsiniz.

➡️ Hemen ara butonu vardır. Bu sayede mobil cihazlardan giriş yapan müşteriniz numaranızı not almak için uğraşmadan hemen sizi arayabilir.

➡️ Orijinal grafiklerle size ait resimleri tasarlıyoruz.

➡️ Size ve ekibinize kurumsal mail adresi tanımlıyoruz.

➡️ İşletmenizin kullanımlarına uygun geliştirmelere açıktır ihtiyaçlarınız doğrultusunda ek yazılımlar yapılabiliriz.

➡️ Sipariş formu özelliği vardır.

➡️ Talep formu özelliği vardır.

➡️ Harita konumuz eklenmektedir.

➡️ Web Tasarım alt yapımızın otomatik güncellenme sistemi sayesinde arama motorlarının güncellenmiş hallerine uyum sağlar, bu sayede sitenizi silmediğiniz sürece ömür boyu kullanabilirsiniz.

Mobil gsm numaramız 0532 683 13 43

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

 

5/5 - (7 votes)