Web sitesi satın al

Web sitesi satın almak için profesyonel bir web tasarım firması arayan değerli ziyaretçimiz web sitemize hoş geldiniz.  Web sitesi satın almak için doğru yerdesiniz. İnnova Reklam Web Tasarım Firması olarak bizler 2012 yılından beri web tasarım hizmeti veriyoruz. Profesyonel web tasarım çalışmalarımızla işletmelerimizin kurumsallığını tamamlamasını sağlıyoruz. İnternet üzerindeki potansiyel müşterileri ve ziyaretçileri web sitenize getiriyoruz. Web siteniz sayesinde internet ortamında ürün ve hizmetlerinizi arayan kişileri bulabiliyorsunuz.

Yazıya okumak yerine hemen bilgi almak isterseniz bu numarayı arayabilirsiniz: 0532 683 13 43

Devamlı müşterilerinizin, rakiplerinizin ve bayilerinizin kurumsallığınızı internet ortamında da görmesini sağlıyorsunuz. Web tasarımları online ofisinizdir. Web sitesi sahibi değil iseniz internet piyasasında yoksunuz demektir. Gerçek hayatta ne kadar büyük olursanız olun web siteniz yoksa veya web siteniz profesyonel değil ise bu sizin için büyük kayıptır. Profesyonel web siteleri imajınızı güçlendiren önemli araçlardır.

İnnova Web Tasarım Firması olarak bizler yönetim panelli, orjinal ve lisanslı, özgün ve profesyonel web tasarım çalışmaları yapıyoruz. Web tasarımlarımız alan adı, hosting paketi, info@, muhasebe@ gibi kurumsal mail adresleri, teknik destek hizmeti ile birlikte hazırlanır. Tek bir pakette işletmenizin ihtiyacı olan tüm hizmet sunulur. Dilediğiniz kadar mail gönderip alabileceğiniz kurumsal mail adresleri bilgisayarlarınıza ve cep telefonlarınıza kurulur.

Web sitesi satın al

Web sitesi satın al

Web sitesi satın al sorgusuyla web sitemize gelen değerli ziyaretçimiz, web sitesi satın almadan önce bu yazımızı mutlaka okuyun. Web sitesi neden önemli, almadan önce nelere dikkat edilmeli gibi önemli bazı başlıkları bu yazımızda sizlerle paylaştık.

Web sitesi satın almadan önce web tasarım firmasının web tasarım örneklerini istemeniz önemli. Size sunduğu referanslarla gerekirse telefonda görüşün. Web sitesiyle birlikte alan adı hosting paketi verilecek mi? Kurumsal mail adresleri oluşturulup bilgisayarınıza kurulacak mı? Web sitesini teslim aldıktan sonra web sitesinin yönetim panelini kolaylıkla kullanabilecek misiniz? Yeni ürün ve hizmetlerinizle ilgili yazı ve fotoğrafları kolaylıkla ekleyebilecek misiniz?

İşte bu soruların tamamını web tasarım firmasına sorun. Günümüzde mobil kullanım masa üstü kullanım adedini geçmiş olmasına rağmen hala bazı tasarım firmaları mobil uyumlu olmayan web tasarımlarını satıyorlar. Yıllar önce tasarlanmış olan tasarımı bugün hala sizlerin sitelerine yüklemeye devam ediyorlar. Bu  durum bir çok açıdan sizin için zararlı. Birincisi mobil uyumlu olmuyor ve mobil kullanımda siteniz görünmüyor. İkincisi ise kopya bir kod alt yapısına sahip olduğu için arama motorları tarafından kabul görmüyor.

İnnova Reklam Web Tasarım Firması olarak bizler bunların tamamını siz  bize sormasanız bile size sunuyoruz. Bunlar ve benzeri diğer detaylarla ilgili bilgilerimizi veriyoruz. Web sitenizi özgün bir grafik tasarım ve tanıtım metinleriyle hazırlıyoruz. Her şey dahil olarak web sitenizi hazırlayarak size sunuyoruz. Yayın onayı aldıktan sonra sitenizi yayınlıyoruz. Her şey olmasını istediğiniz gibi. Aşağıda başlıklar halinde web tasarım paketimizin detaylarını size listeledim. Dilerseniz okuyarak bilgi sahibi olabilir, isterseniz irtibat numaralarımızdan bizi arayabilirsiniz.

 

Web Tasarım Paketimizin Detayları,

✔️ Türkçe yönetim panellidir.
✔️ Sınırsız sayfa ve sınırsız yazı ekleme özelliği vardır.
✔️ İlk yıl hosting dahildir.
✔️ İlk yıl alan adı ücreti dahildir. (alan adı olmayan firmalarımız için)
✔️ Mobil uyumludur. (Cep telefonu, tablet, laptop, masa üstü bilgisayarlarda uyumlu bir şekilde açılır.)
✔️ Seo uyumludur. (Google aramalarında kolayca görüntülenmenizi destekleyen bir alt yapısı vardır.)
✔️ HTML5’tir W3C uluslararası web tasarım standartlarına uygundur.
✔️ Kurumsal mail adresleri ücretsizdir. 5 Adet (info@, [email protected] şeklinde)
✔️ Teknik destek hizmetimiz telefonla ve uzaktan bağlantı yöntemiyle 1 yıl boyunca devam eder.

✔️ Canlı destek sistemi vardır, müşterilerinizle anlık olarak iletişim sağlayabilirsiniz.
✔️ Hemen ara butonuyla müşterileriniz mobilden bir tıkla sizleri ararlar.
✔️ Orijinal grafiklerle size ait resimleri tasarlıyoruz.
✔️Otomatik güncellenme sistemi sayesinde arama motorlarının güncellenmiş hallerine uyum sağlar, Bu sayede sitenizi silmediğiniz sürece ömür boyu kullanabilirsiniz.
✔️ Adres değişiklikleri vb durumlarda bizi arayıp yeni adresinizi bildirmeniz yeterli olacaktır ücretsiz olarak güncelleme işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.
✔️ Web tasarım sözleşmesi yapıyoruz, sözleşme sayesinde web sitenizin ve web tasarım sürecini güvenceye alıyoruz.

Mobil gsm numaramız 0532 683 13 43

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

 

Rate this post