Web Tasarım Ajansı

Web Tasarım Ajansı, Profesyonel web site tasarım ajansı arıyorum gibi sorgularla web sitemize ulaşan değerli ziyaretçimiz web sitemize hoş geldiniz. İnnova Web Tasarım Ajansı olarak bizler web tasarım sektöründe 4 yıldır  profesyonel hizmetler veriyoruz.

Web Site Tasarım Ajansı

Web Tasarım Ajansı

Merhabalar değerli ziyaretçimiz İnnova Web Tasarım Ajansı olarak web site tasarım ajansı denilince akla gelebilecek tüm detayları ele almak için şuan birlikteyiz. Bizler fikirlerimizi, sizler bilgi açlığınızı bu sayfada paylaşmak istediniz iyi yaptınız.

Web Tasarım Ajansı nedir ?

Web Tasarım Ajansı ne iş yapar ?

Web Tasarım Ajansında kimler çalışır ?

Web Tasarım Ajansı nasıl kurulur ?

Web Tasarım Ajansı nasıl kazanır ?

Öncelikle web tasarım ajansı nedir sorusunu yanıtlayalım.

"<yoastmark

Web tasarım firmasının anlamı,

Web tasarım ajansı internet, bilişim, bilgisayar, kodlama dersleri almış mühendislerin / mühendisin kurduğu bir web tasarım ofisidir. Web site tasarımı, kodlama, internet yazılımları, eticaret yazılımları bilen bir mühendisin tabiki.

Web tasarım ve kodlamayı bilen, sunucu kurulumunu ve takibini, sunucu kullanmayı bilen, bir bilgisayar mühendisi, yanına grafiker, metin yazarı, sekreter gibi en temel ve zorunlu takım arkadaşlarını alarak bir ekip oluşturur. İşin ruhuna uygun bir konseptle web tasarım ofisi kiralar ve dizayn eder, kendi kurumsal kimlik çalışmaları ve kendi web sitesini yapar akabinde işe koyulmaya başlar bu ilk aşamadır. Kendi firmasına ait logosu olmayan, henüz kendi web sitesini yapmamış, gizli gizli yerlerde ofis açıp adresini sır gibi saklayan ve firmasının reklam, grup, çağrı merkezi, web tasarımcı gibi isimlerle adlandıran tüm yerlerden ve kişilerden korkun, kaçın durmaksızın kaçın.

Profesyonel bir web site tasarım ajansı, kendi web sitesini muhteşem kullanışlı ve muhteşem grafiklerle tasarlar, ışıl ışıl ve bakmaya doyamayacağınız bir web sitesi yapar, web sitesi üzerinden kolayca form gönderebilirsiniz, kolayca canlı destekten yazar ve cevap alırsınız, fatura istediğinizde fatura alabilirsiniz, laf kalabalıklarıyla yorulmazsınız. Soru sorduğunuzda net yanıt alırsınız. İçiniz rahat olur, sözleşmeler yapılır, web tasarım yapılmadan önce tasarım örnekleri gösterilir. İşte tüm bunlar profesyonel web tasarım ajanslarının işidir.

"<yoastmark

Web tasarım firmaları ne iş yapar?

Web tasarım ajansı ne iş yapar sorusu için bu basit zaten web tasarım yapar dediğinizi duyuyor gibiyim… peki ne iş yapmaz, web tasarım ajansından hangi işleri bekleyebiliriz, hangi işleri bekleyemeyiz ?

Değerli ziyaretçimiz, mevcut rekabet ortamında müşterilerimizin isteğinin arttığı, para kazanmanın daha zor olduğu bu çağda profesyoneller her zaman kazanıyor, rekabet ortamı iyi ile kötüyü ayıklıyor. İyi müşteri ile kötü müşteriyi de ayıklıyor ve web tasarım ajansı çalışanları artık rekabet ortamını kullanmaya çalışan kişileri çok iyi analiz edebiliyor.

Web tasarım ajansı ne iş yapar dedik çünkü mevcut rekabet ortamına sığınarak asla bir web tasarımcının görev tanımıyla ilgisi olmayan konular için hizmet istenebiliyor.

Web site tasarım ajansından neleri bekleyebiliriz.

Web site tasarım ajansından neleri bekleyebiliriz.

✅ web tasarım ajansı web sitemizi kusursuz olarak tasarlamak zorundadır.

✅ web tasarım ajansı, kurumsal mail hesabımızı tanımlamak zorundadır.

✅ web site tasarım ajansı, kurumsal mail hesabımızın kurulumunu yapmak zorundadır.

✅ web tasarım ajansı, web tasarımın yönetim paneli varsa şifresini iş bitiminde bize vermek zorundadır.

✅ web tasarım ajansı, web tasarımın kullanımı konusunda birkaç kez teknik destek vermek zorundadır.

✅ web tasarım ajansı, alan adımızı kendi üzerine almış ise süre bitimini takip ederek bizlere haber vermek zorundadır.

✅web tasarım firmaları yeni çıkan tasarımlardan bizleri haberdar etmek ve sürüm güncellemesi konusunda hizmet vermek zorundadır.

Bunun haricinde web tasarım firmasının müşteri temsilcileri yardımsever kişiler diye onlardan çalınan yada şifresini unuttuğunuz facebook hesaplarını, instagram hesaplarını geri getirmelerini isteyemezsiniz. Hotmail hesabımızın güvenliğini sağlamalarını isteyemezsiniz, istiyorsanız  eğer sizden talep edecekleri ek ücretlere razı olmalısınız, yasal yollarla facebook ve instagram benzeri hesaplarınıza erişim tamamen imkansız hale gelmişse hackerlık yap o zaman yap şu işi gibi bir üslup ile yaklaşmamalısınız. Profesyonel bir web tasarım firması, internet sitesi tasarımı, grafik, sosyal medya reklamları, seo çalışması, android uygulama yapar, işini bilir. Facebook ve instagram gibi sosyal medya hesaplarındaki teknik ekibi karşısına alacak, yasaları karşısına alacak hiçbir uğraşıya girmez. Bu tip şeyler için asla zaman kaybetmez. Hatta böyle şeyleri öğrenmek bile istemez, çünkü profesyonel bir web tasarım firması web tasarım yapar…

"<yoastmark

Web tasarım firmasında kimler çalışır ?

Web tasarımcı, grafiker, metin yazarı, seo uzmanı, müşteri temsilcisi ve size muhteşem yemekler yapacak, çay kahve getirecek güler yüzlü tatlı mı tatlı bir abla… tabağı çanağı bardağı kıracakmış gibi yüksek bir sesle mutfak tezgahına koyan ablalardan kaçının her seste dikkatinizin dağılacağından emin olabilirsiniz. 🙂

Web Tasarım Ofisi nasıl açılır ?

Web tasarım firması kurmak, yani web tasarım ofisi açmak…

Web site tasarımfirmasını bilgisayar mühendisi, bilişim mühendisi, yönetim bilişim sistemleri, grafik tasarım, metin yazarlığı, halkla ilişkiler tanıtım, reklamcılık ve tanıtım, görsel iletişim tasarımı ve benzeri üniversitelerden mezun olmuş kişiler bir araya gelerek bir sinerji oluşturur ve vergi kaydı yaparak web site tasarım firmaları kurarlar.

 Bilgisayar mühendisi, yönetim bilişim sistemleri, bilişim mühendisi, grafik tasarımcı, metin yazarı, müşteri temsilcisi bunlardan biri veya birkaçı değilseniz web site tasarım ajansı açıp sektörü ve kendinizi mahvetmeyin. Ayakta kalabilmek için milyon tane yalan söyleyip sonunda eksi veya sıfırla çıkmak var bu işin içinden. Bunu ne kendinize ne güzelim sektöre yapmayın.

Daha İyi Bir Piyasa İçin,

Ülkemizi uluslar arası standartlarda görmek, kendimizi daha refah bir seviyeye getirmek için sadece profesyonel olduğunuzu düşündüğünüz bir konuda işletme kurmalısınız. Ne yani bize hep ders verir gibi yorum yapmışsınız belki bizde bu işi biliyoruz diyor olabilirsiniz zaten profesyonellere sözümüz yok, web tasarım sektörünü işletmeler ve web tasarımcılar iyi bilir, muhatap olduğunuz her on web tasarım firmasından ikisi gerçekten web tasarımcı ve reklamcıdır bir çoğu laf kalabalığıyla sizden ücreti aldıktan sonra uzaklaşır.

İşin kötüsü aranızdaki iletişimin laf kalabalığı olduğunu ücreti ödedikten sonra anlarsınız o kadar samimi konuşurlar ki ücreti ödemeden önce tüm konuşmayı gerçek sanırsınız. Bundan sonra gerçek web tasarım firması karşınıza çıktığında bir türlü gerçekten bu işi yaptığına gösterdiği tasarımlara inanamaz web tasarım çalışması tamamlanana kadar zihninizi meşgul edersiniz. Genellikle kuşkucu müşteri bu şekilde yaratılıyor. Bir tecrübeyi de paylaşmadan geçemeyeceğim ki kuşkucu müşteriler genellikle kendisi güvenilmez olduğu için size güvenmezler. Normal bir insanın aklına takılabilecek bütün soruları sorduktan sonra hala şüphe duyan ve olmadık sorular soran bir müşteriden web tasarım firması kuşku duymalı ve kendini sağlama almalıdır.

Web tasarım firması nasıl kurulur ?

Webmaster, grafiker, metin yazarı, müşteri temsilcisi ile oluşan bir ekip ile konsepte uygun bir ofis dizayn ederek kolayca açılabilir. İşin zor kısmı çalışmaya başlayınca ortaya çıkar, web tasarımcının işletme sermayesi bilgisayarı ve bilgileridir. Bilgi en pahalı sermayedir, ömür ve gençliğinizi tüketerek elde edersiniz. Bu paha biçilmezdir…

Web tasarım firması nasıl kazanır ?

Web site tasarım, grafikten, tasarımdan, alan adından, hostingden, mailden, reklamlardan, seo çalışmalarından, sosyal medya hesap yönetimlerinden kazanır… Web master’ın bilgi ve becerileri bu kazancı artıran ve eksilten faktörlerdir. Sadece bu sektöre özenerek ve birilerini kıskanarak web site tasarım firması kurup bu işten para kazanamazsınız.

Profesyonel web tasarımı yaparak, profesyonel ve ışıl ışıl grafikler yaparak, özgün web site içerikleri yazarak, müşterimizi çok iyi dinleyip, müşterimizin ihtiyaçlarını çok iyi çözümleyerek çok güzel paralar kazanabilirsiniz.

İnnova Ajans sektörde 4 yıldır profesyonel hizmet vermekte ve çok güzel müşteriler kazanmaktadır. Hala bir web tasarım yaptırmadıysanız eğer sizleride kazanmak istiyoruz. Sizi kazanabilememiz için lütfen bizi arayın. İrtibat numaramız 0532 683 13 43

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

5/5 - (3 votes)