Web tasarım fiyatları

Web tasarım fiyatları kullanılan tasarımın özgünlüğü, kullanılan hosting paketi, tasarımda yapılan grafiklerin kalitesi ile çok ilgilidir. Web tasarım fiyatlarını bu detaylar belirler. Bazı web tasarım firmaları çok hesaplı fiyatlara web sitesi satışı yaparlar, bunun nedeni web tasarım firmasının bu detayları kaliteli yapmamasıyla ilgilidir. Sitenin mobil uyumlu olması, arama motorlarına uyumlu olarak tasarlanması gibi detaylarda önemlidir. Aynı zamanda günümüzde web tasarımlarına ek olarak SSL sertifikası da sitelere eklenmektedir. Tüm bu ayrıntılar web tasarım fiyatlarını belirler. İnnova Web Tasarım Ajansı olarak bizler web tasarım konusunda profesyonel olarak hizmet veriyoruz. Hemen arayıp web tasarım fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. İletişim: 0532 683 13 43

Web tasarım fiyatları

Web site tasarım fiyatları günümüzde çok farklı fiyatlardadır. Bu fark kullanılan hosting paketinden, yapılan grafik tasarımından, web sitesinin yönetim panelli olup olmamasından kaynaklanabilir. Bunların dışında sitenin kodlamasının özgün olup olmaması, siteyle birlikte kurumsal mail hizmeti verilip verilmemesi gibi detaylar fiyatları değiştirir elbette. Sitenin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası da fiyatlar konusunda etkilidir. Çünkü bunların hepsi web tasarımcıya para, zaman, emek bakımından etki eder. Web tasarımcılar sizden aldıkları ücretin bir kısmını sizin için harcarlar. SSL sertifikası, domain ve hosting satın almanın ücretleri vardır. Web tasarımını kendi emeği ve bilgisi ile yaparlar.

Web site tasarım fiyatları kaygınız ve kabusunuz olmasın. Asıl önemli olan sitenin değeri, sitenin kullanışlı bir tasarımının olması. Site ara yüzünün bir bütünlüğünün olmasıdır. Site ara yüzünde renkler ve şekiller göze takılmadan akıyorsa, ziyaretçi aradığı şeyi hemen buluyorsa siteniz kaliteli demektir. Sitenin ana sayfasında slayt varsa ve bu slaytlar grafik tasarımcı tarafından tasarlamışsa siteniz şık olacaktır. Bütün bunlar web site tasarım ücretini etkileyen ayrıntılardır. Dolayısıyla çok değişik web tasarım fiyatları vardır. Aşağıda başlıklar halinde toparlayarak bu konuyu netleştirdim.

web tasarım fiyatları

web tasarım fiyatları

Web tasarım fiyatlarını belirleyen unsurlar,

Web tasarım fiyatını belirleyen unsur web tasarım paketidir. Paketiniz içinde nelerin olduğunu iyi bilmelisiniz. Örnek olarak kendi web tasarım paketimizi açacak olursam; Web tasarım paketlerimizde yönetim panelli ve mobil uyumlu web site tasarımı, www. ile başlayan alan adı, hosting paketi, kurumsal mail adresleri, SSL sertifikası bulunmaktadır. Web tasarımını zaten genel olarak hepimiz biliyoruz. Alan adı dediğimiz şey firma adınızın İngilizce karakterlerle alınmış uzantısıdır. Örneğin www.firmaadim.com şeklinde alınır. Buna domain veya alan adı denilir. Bu ücretli olarak dolar ile satın alınır. ABD’de icat edilmesi sebebiyle yıllık olarak kiralanır ve Amerikan Doları üzerinden fiyat biçilir. Hosting dediğimiz ürün ise sitenizin resim, yazı, video gibi dosyalarının barındığı yerdir. Kurumsal mail adresleri ise [email protected], [email protected] gibi alan adınızın uzantısından açılmış mailllerdir.

SSL sertifikası ise sitenin güvenlik sertifikasıdır. Son 3 yıldır Google arama motoru içinde SSL sertifikası tanımlı olmayan sitelere güvenli değildir ibaresi koydu. Siteniz güvenli bile olsa ziyaretçiler bu site güvenli değildir ikonunu gördüğü için siteniz güvensiz görünüyor. Biz de sitenizin güvenliği ve dışardan görünen imajını düşünerek SSL sertifikasını da fiyatlarımıza dahil ettik. Web tasarım fiyatlarını belirleyen unsurları madde madde sıralayacak olursak açıklamadan daha fazlası var. Ben liste halinde yazıp daha net bilgi vermek istiyorum.

Web tasarım fiyatlarını etkileyen unsurlar

💰 Web sitesi tasarımı yönetim paneli

💰 Web sitesi için yapılan grafik tasarımı

💰 Web sitesi için yazılan özgün yazılar

💰 Web sitesi için satın alınan domain

💰 Web sitesi için kurulan SSL sertifikası

💰 Domain üzerinden açılan kurumsal mail adresleri

💰 Web sitesi hosting paketinin GB büyüklüğü

💰 Web sitesinin mobil uyumu

💰 Web sitesinin SEO uyumu

💰 Web site tasarımının özgünlüğü

💰 Web tasarımda yapılan sayfa sayısı

💰 Web site tasarımının ana sayfa uzunluğu

💰 Satış sonrası teknik destek hizmeti

İşte tüm bunlar web tasarım fiyatlarını etkileyen unsurlardır. Bazı web tasarım firmaları site için yapılan ücret anlaşmasından sonra sizden alan adı ve hosting ücreti talep edebilir. Bazı tasarımcılar sadece web sitesinin tasarımı için ücret isterler. Firmanıza ait olan domain ve hosting paketini sizin almanızı veya onlara ücretini ödeyip onların almasını sağlayabilirsiniz. Bu da firma tarafında kafa karışıklığı yaratıyor. Çoğu firmamız başka bir yerle konuştum sonradan ücret çıkardılar diye sitem ediyor. Biz müşterilerimizle uzun ömürlü ticaret yapmayı hedeflediğimiz için ve her ürün için ayrı masraflar çıkararak hayal kırıklığı yaratmamak için tüm ücreti başta söylüyoruz. Paketimizin içinde bulunan öğeleri başta detaylı bir şekilde anlatıyoruz. Fiyatlarımız ilk başta yüksek gibi görünse de firma bizi ve piyasayı tanıdıktan sonra bize teşekkür ediyor. Biz piyasadan daha makul fiyata iş yapmış oluyoruz.

Biz web tasarım fiyatlarımızı uygun web tasarım formuna çekerek sürümden kazanmayı hedefliyoruz. Ekibimizle sıkı çalışarak daha fazla firmaya web tasarımı yapıp müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz. Benzerlerimizin aksine bir kişiyi yakalamışken üç dört firmadan alacağım parayı ondan alayım demiyoruz. Bizim firmalarımız bizimle uzun soluklu çalışıyor. Bu da bizim çalışma stratejimiz. Biz tüm firmalarımıza en başında nelerden ücret alacağımızı, paketimizin içinde nelerin bulunduğunu iletiyoruz. Bu da müşteri memnuniyeti ve güvenini pekiştiriyor.

Web tasarım paketimizin detayları,

➡️ Türkçe yönetim paneli vardır, kolay kullanım sağlar.

➡️ Sınırsız sayfa ve sınırsız yazı ekleme özelliği bulunmaktadır.

➡️ Hosting alanınız doluncaya kadar fotoğraf ekleyebilirsiniz.

➡️ Mobil uyumludur.

➡️ SEO uyumludur.

➡️ HTML5’tir W3C uluslararası standartlarına uygundur.

➡️ Teknik destek hizmetimiz telefonla ve uzaktan bağlantı yöntemiyle 1 Yıl boyunca devam eder.

➡️ Canlı destek sistemi vardır, web site chat özelliğiyle müşterilerinizle anlık olarak iletişim sağlayabilirsiniz.

➡️ Hemen ara butonu vardır. Bu sayede mobil cihazlardan giriş yapan müşteriniz numaranızı not almak için uğraşmadan hemen sizi arayabilir.

➡️ Orijinal grafiklerle size ait resimleri tasarlıyoruz.

➡️ Size ve ekibinize kurumsal mail adresi tanımlıyoruz.

➡️ İşletmenizin kullanımlarına uygun geliştirmelere açıktır ihtiyaçlarınız doğrultusunda ek yazılımlar yapılabiliriz.

➡️ Sipariş formu özelliği vardır.

➡️ Talep formu özelliği vardır.

➡️ Harita konumuz eklenmektedir.

➡️ Web tasarım alt yapımızın otomatik güncellenme sistemi sayesinde arama motorlarının güncellenmiş hallerine uyum sağlar, bu sayede sitenizi silmediğiniz sürece ömür boyu kullanabilirsiniz.

Mobil gsm numaramız 0532 683 13 43

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

 

5/5 - (3 votes)