Web Tasarım Özelliklerimiz

Merhabalar değerli ziyaretçimiz, İnnova reklam web tasarım ajansı ‘ Web Tasarım Özelliklerimiz’ adlı konumuza hoşgeldiniz. İnnova Reklam Web Tasarım Ajansı olarak bizler profesyonel web tasarım hizmetleri veriyoruz. Web tasarımlarımız herşey dahil kampanya tüm özellikler dahil sunulmaktadır. Web tasarımlarımız mobil ve seo uyumlu, orjinal ve lisanslı tasarımlardır. Tasarımlarımız zaman içinde kendini güncelleyerek ömür boyu kullanım sağlamaktadır. Web tasarım çalışmalarımız kullanışlı özelliğiyle ziyaretçilerinizin sitenizi tekrar ziyaret etmesini sağlar. Web sitenize yerleştirdiğimiz canlı destek sistemi sayesinde müşterileriniz dışarda bile olsa sordukları sorulara yanıt verebilirsiniz. Hemen ara butonu sayesinde müşterileriniz kalem kağıt aramadan, not alma zahmetine katlanmadan direk tuşlayarak irtibat numaranızı arar ve sizleri telefonuna kaydederek tekrar arar. Kurumsal mail hesaplarımız sayesinde dilediğiniz kadar şirket mailinizden yazışma yapabilirsiniz.

web tasarım özelliklerimiz

web tasarım özelliklerimiz

Türkçe Yönetim Panelli;

Web Tasarım sisteminin Türkçe yönetim paneli sayesinde web sitenizin resim ekleme yazı ekleme, yeni içerik ekleme, ürün ekleme vs gibi bölümleri Türkçedir.
Birçok firmamızın web tasarımını yaptırıp sonradan yönetim paneline giremedikleri yada Türkçe olmadığı için kullanamadıkları, karmaşık olduğu, ürün yada resim eklemenin zor olduğu gibi şikayetlerle web tasarımını değiştirmek istediklerini gözlemledik.
Bunun çözümü için size özel web tasarımlar geliştirdik ve teknik destek konusunda asla cimri davranmadık, size harcadığımız zamanın müşteri memnuniyeti olarak geri döndüğünü gördük.

Orjinal Yada Lisanslı Tasarım;

Web sitelerimiz HTML5 yada WordPress, Joomla, Opencart, Magento gibi tasarımlardan oluşur. Tasarıma göre fiyatlar ve süre değişmektedir. Tüm tasarımlarımızda ürün ve hizmetinize göre tasarımın kodları optimize edilip adeta hazır tasarım değil orjinal bir tasarım alıyormuşsunuz gibi bir sonuç sağlıyoruz.  Google arama motoru nezninde. Tabi işin bu kısmı Google ile İnnova Reklam ve Web Tasarım Ajansının arasındaki bir el sıkışma ve ileriye dönük bir anlaşma olduğu için siz bunun faydasını tasarımlarımızı kullandıkça hissediyorsunuz.

Responsive Tasarım (Mobil Uyumlu)

Web Tasarımlarımız masaüstü bilgisayar, tablet, her çeşit cep telefonu üzerinden ziyaretinizde cihazın boyutuna göre şekil aldığını göreceksiniz, mobil uyumlu içerikler tüm tasarımlarımız için geçerlidir.

Seo Uyumlu

Yaptığımız web tasarım çalışmalarında sizin ürün ve hizmetlerinizle ilgili arama motorlarına optimize çalışması yaptırdığınızda destekleyen bir tasarım haline getiriyoruz.
Sadece web sitesi yaptırmakla arama motorlarında ürün ve hizmetiniz yazıldığında gösterilemezsiniz. Ucuz web sitesi şeklinde piyasada satılan web tasarımlarını satın aldığınızda firma isminiz dahi yazıldığında görüntülenmezsiniz. Seo uyumlu tasarımlarda ilçe bazlı sorgularda ve isminiz yazıldığında gösterilirsiniz. Arama motoru optimize çalışması yaptırdığınızda muhteşem bir destek sağlayarak kolayca hedef kitlenize ulaşabilirsiniz…

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

5/5 - (4 votes)