web tasarım blog

Web Tasarım Stüdyosu

Web Tasarım Stüdyosu

Merhabalar değerli ziyaretçimiz, Web Tasarım Stüdyosu nedir, Web tasarım stüdyosu nasıl bir yerdir, web tasarımı nasıl bir ortamda yapılır ve kimler tarafından yapılır, hangi programlar kullanılır. İyi bir web tasarım stüdyosunda ortam nasıl olmalıdır. Web site tasarım stüdyosu denilince akla ne gelir, İyi bir web tasarım stüdyosu nasıl olmalıdır ?

İnnova Web Tasarım Stüdyosu
Web Tasarım Stüdyosu

İnnova Web Tasarım Ajansı

İnnova Web Tasarım Ajansı olarak bizler muhteşem bir web tasarım stüdyosunda çalışıyoruz. Aslında olması gereken bir web tasarım stüdyosu mu, aslında web tasarım stüdyosunun nasıl olması gerekir haydi paylaşalım. Bizim web tasarım ajansımız yeterince aydınlık, önü bahçeli dışarıyı rahatlıkla görebildiğimiz dışardaki kişilerin bizi göremediği, çiçekleri ağaçları bulunan bahçesinin içinde huzur verici bir stüdyo.

Ofisin içinde her yer bilgisayar, masa sandalye kağıt kalem tablet kulaklık dolu çoğu zaman. Beyaz tahtaya çizdiklerimizi photoshop programına aktarıyor sonra renklendiriyor ve web tasarım aşamasına getirdiğimiz zamanlar oluyor hayalimizdeki görüntüleri. Tam tepede aydınlatması ortopedik sandalyeleri var yazın havalandırma kışın ısıtma sorunumuz yok bazen daha iyisi olmalı diye düşünüyoruz. Web tasarımcı olup girişimciliğe soyunan arkadaşlarıma iyi bir web tasarım ofisi bulmakta zorlandıkları konusunda hak veriyorum. İyi bir web tasarım stüdyosu bulmak ve kiralamak çok zor. Uygun bir ofis bulduğunuzda dekore etmek, işinize uygun hale getirmek hayli emek istiyor.

İyi bir web tasarım stüdyosu nasıl dizayn edilmeli?

Web site tasarım stüdyosu web tasarım şirketinin müşterilerinin direk temas edebileceği ve görebileceği bir ortam olmamalı. İş haricinde çalınan kapılar, pazarlama yapmak için gelen gidenler, muhabbet etmek için gelen gidenler direk web tasarım ekibinizle göz teması veya fiziksel temas kurabiliyorsa eğer web tasarım stüdyonuzda hemen birşeyleri değiştirmelisiniz. Kapının girişinde sorumlu bir personelin olması ve kapıdan giren herkesin web tasarım ekibini görmesi web tasarım ve grafikçilerinizin dikkatini dağıtır, hayal ettikleri şey birden bire uçup buhar olabilir. İyi bir web tasarım stüdyosu kapı girişinden bekleme salonuna kadar ve stüdyo ortamına kadar kreativ bir çehreye sahip olmalı, tertemiz olmalı, mis gibi kokmalı, hiçbir yer dağınık olmamalı. Satış görüşmeleri, beklemeler, yemek yenecek ortam hepsi ayrı ayrı bölümlerde olmalı. Web tasarım ofisinizin genel olarak alanı dar ise bile portatif bölmelerle kreatif bir mekan tasarımı yaparak web tasarım stüdyonuzu daha kullanışlı ve daha verimli hale getirebilirsiniz.

İnnova Web Tasarım Stüdyosu
Web Tasarım Stüdyosu

Profesyonel Web Tasarım Stüdyosu

Profesyonel Web Tasarımı Stüdyoları her zaman girişte şık giyimli bir sekreter hanım, ikramları temiz ve titiz bir şekilde yapacak bir hanım abla veya abi çalıştırmalı, web tasarım şirketlerinde çoğunlukla yemek çay ve temizlik işlerinden sorumlu kimse çalıştırılmaz ve hergün yemek dışardan sipariş edilir, masalarda yenilir, ortaya veya kenara bir çöp poşeti konularak bu yemeklerin çöpleri atılır ıslak mendille eller silinerek klavye kullanmaya devam edilir. Yemek kokusu oda parfümü kokusu tasarımcıların parfümünün kokusunun karıştığı bir web tasarım ofisi ne kadarda tiksindirici. Hiçbir firma sahibi böyle bir ortamda web tasarım yaptırmak istemez.

İyi bir web tasarım stüdyosu binaya ilk girişten itibaren web tasarım çalışmalarını andıran için görsel iletişim tasarımına hitap eden tablolar, yönlendirme levhaları, objeler, mobilyalar içermeli. Mesleğin ehli olduğu her halinden belli olan ve ne sorsanız şak diye cevap verebilen sekreterler ve web tasarımcılar bulunmalı. Hayalinizdeki grafiği leb demeden çizebilen bir grafiker işin püf noktası zaten.

Web Tasarım Stüdyosu denilince İnnova Web Tasarım Ajansı aklınıza gelsin istiyoruz, yüz yüze görüşmeler için sizleri ofisimize bekliyoruz. Yüz yüze görüşme imkanı bulamadığımız herkesi soru öneri ve talepleri için 0532 683 1343 nolu hattı aramalarını bekliyoruz.

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

Saygılar…

5/5 - (2 votes)

Hakkında webtasarimci

Ayrıca Kontrol Edin

Web tasarım örnekleri

Web tasarım örnekleri

Web tasarım örnekleri Web tasarım örnekleri web tasarım yaptırmayı düşündüğümüz zaman görmek istediğimiz şablonlardır. Firmalardan …