web tasarım blog

Yahşiyan Web Tasarım

Yahşihan Web Tasarım

İnnova Web Tasarım Ajansı olarak bizler Kırıkkale ilimizin Yahşihan web tasarım hizmetleri veriyoruz. Web tasarımlarımız herşey dahildir. Seo uyumludur arama motorlarında kolayca çıkarsınız. Mobil uyumludur, mobil cihazlar, tablet ve masa üstü cihazlarda uyumlu bir şekilde açılır. Türkçe yönetim paneli vardır kolayca yeni yazı ve içerik ekleyebilirsiniz. Kurumsal mail hesaplarınızla mail gönderebilirsiniz. Canlı destek uygulamamızdan müşterilerinize bir tıkla cevap verebilir yolda bile olsanız ürün ve hizmetlerinizle ilgili bilgi paylaşabilirsiniz. Hemen ara butonları sayesinde ziyaretçileriniz sizi bir tıkla ararlar numaranızı not alma zahmetine katlanmazlar. Dilediğiniz kadar yeni yazı ve yeni içerik ekleyebilmeniz için teknik desteğimiz 1 yıl boyunca devam eder. Kolayca içerik ekler kolayca kullanır yeni müşteriler kazanırsınız. Yeni müşteriler kazanmak için işinizi internete taşıyın. İşinizi internete taşıyın yeni hedef kitleler yeni müşteriler kazanın.

Yahşiyan İlçemiz ve Web Tasarım Çalışmalarımız,

İnnova Web Tasarım Ajansı tüm ülkemizde olduğu gibi Kırıkkale Yahşihan’da da hizmet veriyoruz. Kırıkkale ilimiz önemli sanayii faaliyetleriyle hızla büyümüş il olmuştur. Yahşihan ilçesi de bir belde iken Kırıkkale’nin il olmasıyla beraber ilçe haline getirilerek Kırıkkale’ye bağlanmıştır.

Geçimini tarım, hayvancılık, sanayi ile sağlayan ilçemiz Kırıkkale merkeze en yakın ilçedir. İlçemizin ülke bazında tanıtılması, ekonomisinin güçlenmesi adına gerekli tüm çalışmaları yaparak ülkemizin büyümesine ilçemizin büyümesine katkıda bulunmak istiyoruz.

Tüm Yahşihan esnafımıza internet üzerindeki iş yerleri olan web tasarımlarını yaptırmaları ve daha fazla hedef kitleye ulaşmalarını talep ediyoruz.

İnnova Web Tasarım Ajansı herşey dahil web tasarımlarıyla tüm esnafımızın hizmetinde. Herşey dahil web tasarımlarımızın kapsamında hangi özellikler bulunuyor hemen inceleyelim,

Web Tasarım Özelliklerimiz,

-Türkçe yönetim panelli
-Orjinal veya Lisanslı Tasarımlar
-Sınırsız sayfa ve sınırsız yazı ekleme özelliği
-Hosting alanınız doluncaya kadar fotoğraf ekleyebilirsiniz
-Mobil Uyumludur
-Seo Uyumludur
-HTML5’tir W3C Standartlarına Uygundur
-Teknik Destek Hizmetimiz Telefonla ve Uzaktan Bağlantı Yöntemiyle 1 Yıl Boyunca Devam Eder
-Canlı Destek Sistemi Vardır, müşterilerinizle anlık olarak iletişim sağlayabilirsiniz.
-Orijinal Grafiklerle size ait resimleri tasarlıyoruz.
-Kurumsal Mail Hesabı Vardır,
-Otomatik güncellenme sistemi sayesinde arama motorlarının güncellenmiş hallerine uyum sağlar, bu sayede sitenizi silmediğiniz sürece ömür boyu kullanabilirsiniz.
Hemen Web Tasarım Hizmeti Almak İçin 0532 683 13 43 Nolu Hattımızı Arayın…

İnnova Web Tasarım Ajansı’na ait diğer hizmetlerimiz aşağıdaki gibidir,

-HTML Web Tasarım

-Eticaret sitesi

– SEO Çalışması

-Grafik Tasarım

-Logo Tasarımı

-İnternet Reklamları

-Sosyal Medya Reklamları

-Kurumsallaştırma Çalışmaları

-Tasarım -Baskı Hizmetleri

-Android Uygulamalar

-IOS Uygulamalar yapıyoruz.

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

4.8/5 - (19 votes)

Hakkında webtasarimci

Ayrıca Kontrol Edin

Web tasarım örnekleri

Web tasarım örnekleri

Web tasarım örnekleri Web tasarım örnekleri web tasarım yaptırmayı düşündüğümüz zaman görmek istediğimiz şablonlardır. Firmalardan …