Yenipazar Web Tasarım

Yenipazar Web Tasarım, İnnova Web Tasarım Firması olarak bizler Aydın ilimizin Yenipazar ilçesinde web tasarım hizmeti veriyoruz. Web tasarım çalışmalarımızı her şey dahil bir paketle yaparak ihtiyacınız olan tüm çalışmayı tek bir pakette sunuyoruz. Paketimizin içinde web sitesi, alan adı, hosting paketi, kurumsal email adresi ve teknik destek hizmeti bulunuyor. Web tasarım çalışmalarımız mobil uyumlu ve SEO uyumlu olarak tasarlanıyor. Mobil uyumu sayesinde cep telefonu ve tabletlerin farklı boyutlarında uyumlu bir şekilde açılıyor. SEO uyumlu alt yapısı sayesinde web siteniz google aramalarında çıkabiliyor. Web tasarım çalışmalarımız ve işleyişimiz müşterimize müşteri kazandırmaya odaklı olduğu için bizi tercih eden firmalarımız her zaman kazanır.

Yenipazar Web Tasarım

Yenipazar Web Tasarım

Yenipazar Web Tasarım

Yenipazar ilçesi pidesiyle meşhur bir ilçemizdir. Aydın ilimizin yeşil, güzel ilçelerinden biri olan Yenipazar esnafımızı web tasarım yapmaya davet ediyoruz. Web tasarımları sayesinde iş yerinizi internete taşıyoruz. Web tasarım çalışmalarımız sayesinde kendiliğinden gelen müşterilere sahip oluyorsunuz. Ürün ve hizmetlerinizi kolayca duyurabiliyorsunuz. Web siteleri firmanın kurumsallığını gösteren online ofis alanlarıdır. Web tasarım çalışmalarımızla profesyonelliğinizi gösterebiliyorsunuz. İster gıda, ister turizm, isterse otomotiv sektöründe olun bütün sektörlerde web sitesi sahibi olmak bir ayrıcalıktır, bir gerekliliktir. Günümüz teknolojisinde ve piyasa koşullarında olmazsa olmaz bir özelliktir.

Aşağıda her şey dahil web tasarım paketimizin detaylarını sizler için açıkladık, bize iletişim numaralarımızdan ulaşıp detayları sorabilir fiyat teklifi alabilirsiniz.

Her şey dahil web tasarım paketimizin detayları

✔️ Türkçe yönetim panellidir.
✔️ Sınırsız sayfa ve sınırsız yazı ekleme özelliği vardır.
✔️ İlk yıl hosting dahildir.
✔️ İlk yıl alan adı ücreti dahildir. (alan adı olmayan firmalarımız için)
✔️ Mobil uyumludur. (Cep telefonu, tablet, laptop, masa üstü bilgisayarlarda uyumlu bir şekilde açılır.)
✔️ Seo uyumludur. (Google aramalarında kolayca görüntülenmenizi destekleyen bir alt yapısı vardır.)
✔️ HTML5’tir W3C uluslararası web tasarım standartlarına uygundur.
✔️ Kurumsal mail adresleri ücretsizdir. 5 Adet (info@, [email protected] şeklinde)
✔️ Teknik destek hizmetimiz telefonla ve uzaktan bağlantı yöntemiyle 1 yıl boyunca devam eder.

✔️ Canlı destek sistemi vardır, müşterilerinizle anlık olarak iletişim sağlayabilirsiniz.
✔️ Hemen ara butonuyla müşterileriniz mobilden bir tıkla sizleri ararlar.
✔️ Orijinal grafiklerle size ait resimleri tasarlıyoruz.
✔️Otomatik güncellenme sistemi sayesinde arama motorlarının güncellenmiş hallerine uyum sağlar, Bu sayede sitenizi silmediğiniz sürece ömür boyu kullanabilirsiniz.
✔️ Adres değişiklikleri vb durumlarda bizi arayıp yeni adresinizi bildirmeniz yeterli olacaktır ücretsiz olarak güncelleme işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.
✔️ Web tasarım sözleşmesi yapıyoruz, sözleşme sayesinde web sitenizin ve web tasarım sürecini güvenceye alıyoruz.

Mobil gsm numaramız 0532 683 13 43

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

5/5 - (5 votes)