Yıldırım Web Tasarım

Yıldırım Web Tasarım, İnnova Web Tasarım Ajansı olarak bizler Bursa ilimizde web tasarım hizmeti veriyoruz. Bursa Yıldırım ilçesi ve diğer ilçelerde her şey dahil web tasarım paketiyle işlem yapıyoruz. Her şey dahil web tasarım paketimiz sayesinde müşterilerimizin ihtiyacı olan tüm çözümü tek pakette veriyoruz. Paket içeriğimizi aşağıda detaylı olarak listeledik. Dilerseniz bu kısımdan sonra detaylı bilgi için 0532 683 1343 nolu hattımızdan arayabilirsiniz. Yazıya okumaya devam etmek isteyenler için aşağıda çok önemli açıklamaları paylaştık.

Yıldırım Web Tasarım Çalışmalarımız,

Bursa ilimiz ülkemizin en kalabalık 4. şehridir. Yeşil Bursa ismiyle anılan şehrimiz her bakımdan çok güzeldir. Ticaret ve sanayinin aktif olduğu bir şehirdir. Marmara bölgesinde bulunan şehrimiz tarım ve üretim konusunda da oldukça faaldir. Şehrimizin hem turizm, hem sanayi, hem ticaret, hem tarım bakımından zengin bir şehir olması ticari işletme sayısını da artırıyor. Ticari işletme sayısı arttıkça rekabet artıyor. Hem sanalda hemde yerel düzeyde oluşan rekabet firmaları öne çıkmaya zorluyor. Bu açıdan bakıldığında reklam ve web tasarım çalışmaları önem kazanıyor. Aslına bakarsanız rekabete göre öne çıkma, reklam ve web tasarım yaptırma çalışmaları sektörünüzde tekel olduğunuzda bile önemli.

Profesyonel olarak tasarlanmış web tasarımları internet ortamında sitenize yeni ziyaretçi kazandırır. Bu yeni ziyaretçiler sizin müşteriniz olmaya hazır ziyaretçilerdir. Sosyal medya haricindeki sitelere hiç kimse canı sıkıldığı için girmez, kesinlikle potansiyel bir müşteridir. Web siteleri profesyonel bir pazarlamacı gibi 7/24 sitenize ziyaretçi getirir ve yeni müşteriler kazandırır.

Her şey dahil web tasarım paketlerimiz, kurumsal ve profesyonel düzeyde hazırlanmaktadır. En temel web tasarım çalışmalarıyla ilgili bilgileri aşağıda sizlere madde madde açıklıyoruz. Bursa esnafımızı her şey dahil web tasarım yaptırmaya davet ediyoruz.

Bursa’nın en iyi web tasarım firmasını arıyorsanız doğru yerdesiniz! 0532 683 13 43

Her şey Dahil Web Tasarım Paketimizin Detayları

✔️ Türkçe yönetim panellidir.
✔️ Sınırsız sayfa ve sınırsız yazı ekleme özelliği vardır.
✔️ İlk yıl hosting dahildir.
✔️ İlk yıl alan adı ücreti dahildir. (alan adı olmayan firmalarımız için)
✔️ Mobil uyumludur. (Cep telefonu, tablet, laptop, masa üstü bilgisayarlarda uyumlu bir şekilde açılır.)
✔️ Seo uyumludur. (Google aramalarında kolayca görüntülenmenizi destekleyen bir alt yapısı vardır.)
✔️ HTML5’tir W3C uluslararası web tasarım standartlarına uygundur.
✔️ Kurumsal mail adresleri ücretsizdir. 5 Adet (info@, [email protected] şeklinde)
✔️ Teknik destek hizmetimiz telefonla ve uzaktan bağlantı yöntemiyle 1 yıl boyunca devam eder.

✔️ Canlı destek sistemi vardır, müşterilerinizle anlık olarak iletişim sağlayabilirsiniz.
✔️ Hemen ara butonuyla müşterileriniz mobilden bir tıkla sizleri ararlar.
✔️ Orijinal grafiklerle size ait resimleri tasarlıyoruz.
✔️Otomatik güncellenme sistemi sayesinde arama motorlarının güncellenmiş hallerine uyum sağlar, Bu sayede sitenizi silmediğiniz sürece ömür boyu kullanabilirsiniz.
✔️ Adres değişiklikleri vb durumlarda bizi arayıp yeni adresinizi bildirmeniz yeterli olacaktır ücretsiz olarak güncelleme işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.
✔️ Web tasarım sözleşmesi yapıyoruz, sözleşme sayesinde web sitenizin ve web tasarım sürecini güvenceye alıyoruz.

Web Tasarım firması arıyorsanız eğer İnnova Reklam Web Tasarım Ajansı olarak bizler Yıldırım web tasarım, eticaret sitesi, internet reklamları, seo çalışması, grafik tasarım çalışması, sosyal medya reklamları konusunda hizmet veriyoruz.

İnnova Reklam Web Tasarım Ajansı olarak bizler Bursa Yıldırım ilçesinde web tasarım hizmeti vermekteyiz. Ayrıca Bursa’da html5 tasarım, seo ve mobil uyumlu tasarım, e-ticaret tasarım hizmeti veriyoruz.

Mobil gsm numaramız 0532 683 13 43

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

5/5 - (2 votes)