web tasarım blog

Zonguldak Web Tasarım

Zonguldak Web Tasarım

Zonguldak web tasarım, grafik tasarım, e-ticaret sitesi tasarımı konusunda İnnova Web Tasarım ekibi olarak bizler 2012 yılından beri hizmet veriyoruz. Web tasarım çalışmalarımız sayesinde iş yerlerinizi internet ortamına taşıyoruz. Zonguldak’da web tasarım çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Mobil uyumlu, SEO uyumlu, orjinal ve lisanslı tasarımlar yapıyoruz. Web sitesi tasarımlarımızla birlikte alan adı, hosting paketi, kurumsal mail adresleri, mail kurulumu, yönetim paneli kullanım eğitim hizmeti sunuyoruz. Tüm bu hizmetleri tek pakette ihtiyacınız olan herşeyi yaparak tamamlıyoruz. Tek paket, tek fiyat ile tüm hizmetlere sahip olabiliyorsunuz. Sürpriz ücretle karşılaşmadan profesyonel bir web tasarım deneyimi sunuyoruz. Zonguldak’da hemen web tasarım yaptırmak için 0532 683 1343 nolu hattımızdan bizi arayın.

Zonguldak web tasarım
Zonguldak web tasarım

Zonguldak ilimiz,

Zonguldak ilimiz limanı, kömürü, yöresel lezzetleri, doğal güzellikleriyle Karadeniz bölgesinin cennetten bir köşesi. Zonguldak ilimizin yöresel yemekleri, denizi, tarımı, doğal güzellikleri, tarihi mekanları yurt içi ve yurt dışı turistlerin ilgisini çekiyor. Zonguldak ilimizin tarihi de ziyaretçilerin ilgisi ile karşı karşıya. Zonguldak tarih boyunca bir çok millete ev sahipliği yapmış. Hristiyanlığın önemli şehirlerinden biri. Dünya ilk ayinlerin yapıldığı şehirlerden biri Zonguldak. Zonguldak ilimizin tarihi kiliseleri hala ayakta ve ziyaretçilerin ilgisinde.

Zonguldak ilimiz limanı ve kömürü sayesinde bir çok işletmeye de ev sahipliği yapıyor. Bu iki önemli konuda bir çok işçi ve iş veren ilimizde ikamet ediyor. İlimizin doğal güzellikleriyle yöresel lezzetleri de bir çok kişinin ilgisini çekiyor. Ülkemizin genelinde olduğu gibi Zonguldak ilimiz de de nüfus her geçen gün artıyor. Artan nüfusun ihtiyaçlarını karşılamak için bir çok ürün satışı yapan ve hizmet sunan işletme kuruluyor. İşletmelerin rekabeti her geçen gün artıyor. Artan rekabete ayak uydurmak isteyen işletmeler iş yerlerini internet ortamına taşıyor. İnternet üzerinden gelen hedef kitle sayesinde daha fazla kazanç elde ediyorlar. Zonguldak ilimizde 2012 yılından beri profesyonel web tasarım çalışmaları yaparak işinizi internet ortamına taşıdık. Şimdi web tasarım yaptırma sırası sizde. Hemen web tasarımı yaptırmak için 0532 683 1343 nolu hattımızı arayın.

Zonguldak web tasarım firması

Zonguldak web tasarım çalışmalarımız,

Zonguldak web tasarım, grafik tasarım, e-ticaret sitesi tasarımı konusunda profesyonel hizmet veriyoruz. Web tasarım çalışmalarımız Türkçe yönetim panelli, orjinal ve lisanslı tasarımlardır. Web site tasarımı ile birlikte alan adı, hosting paketi, kurumsal mail adresi, yönetim paneli teknik destek hizmeti, mail kurulumunu da yapıyoruz. Her şey dahil olarak tek fiyatta tüm paketi sunuyoruz.

Zonguldak web tasarım firmalarının içinde en profesyonel, en özgün tasarımları biz yapıyoruz. Hayalinizdeki web site tasarımını, sizin firmanıza ait resim ve yazılarla tasarlıyoruz. Web sitesinin tanıtım metinlerini, resimli grafiklerini tasarlıyor hayalinize göre hazırlıyoruz. Web site tasarımını yaparken anasayfa, hakkımızda, hizmetlerimiz, ürünlerimiz, online talep formu, iletişim sayfası gibi sayfalar oluşturuyoruz. Web sitesi mobil uyumlu olduğu için yaptığımız sayfalar cep telefonlarında ve tabletlerde yine uyumlu bir şekilde açılıyor. Mobil görünümde hemen ara, whatsapptan yaz butonu koyarak mobil ziyaretçilerin sizi kolayca aramasını ve sizinle iletişim kurmasını sağlıyoruz.

Web tasarım detaylarımız aşağıda sizler için liste halinde açıklandı. Profesyonel web site tasarımı ile iş yerinizi internet ortamına taşıyalım ve web tasarımınızı hemen kullanmaya başlayın. Detayları dilerseniz okuyun ya da doğrudan irtibat numaralarımızdan bilgi alabilirsiniz.

zonguldak web tasarım

Web tasarım çalışmalarımız,

Web sitelerimiz günümüzün teknolojilerine uyumlu olarak hazırlanıyor. Mobil uyumlu, SEO uyumlu, Türkçe yönetim panelli, kullanışlı, ziyaretçi dostu web siteleri yapıyoruz. Sizin ürün ve hizmetlerinizle ilgili resimleri orjinal ve özgün grafik tasarımlarıyla hazırlayarak web sitenizi tasarlıyoruz. Web sitelerimizin alt yapıları güncel teknolojilerle uyumlu olduğu için her geçen gün değişen tarayıcılara göre kendini günceller. İlerleyen yıllarda kapanma, kaybolma, açılmama gibi bir durumla karşılaşmazsınız.

Web tasarımı, kurumsal mail adresi, firmanızın alan adı (www.ornekfirmaadi.com gibi), hosting paketi, SSL sertfikası, mail kurulum teknik desteği, Türkçe yönetim paneli kullanım desteği ile birlikte paket halinde çalışmanızı yapıyoruz. Sürpriz ücret talep etmeden tek fiyatla ihtiyacınız olan tüm hizmeti sunuyoruz.

Web sitenizi güvenle inşaa ediyoruz. Son yıllarda bazı web sitelerine giriş yaptığınızda sitenin üst kısmında güvenli değil yazısını görürsünüz. Bunun sebebi web sitesinin SSL sertifikasına ihtiyaç duymasıdır. Google arama motorunun son iki yılda yaptığı güncellemeler sonucunda web sitelerinin SSL sertifikasına ihtiyacı oldu. Bu sertifikanın tanımlanmadığı web siteleri güvenli olmayan site kapsamına girdi.

Google arama motorunun bu güncellemesi çok yerinde bir güncelleme idi. Daha güvenli bir internet deneyimi için bu güvenliği sağlayan web siteleri arama motorlarında değer kazanarak yükseldi. Gelişen teknolojilerle değişen ihtiyaçları takip ediyor web sitelerinize entegre edilmesini sağlıyoruz. Bir çok hizmeti ücretsiz sağlıyor, ücret gerektiren işlerde de ücreti mukabilinde güncellemenizi yapıyoruz. Ne sizin işinizi, ne bizim işimizi şansa bırakmıyoruz. Hayal kırıklığı asla yaşatmıyoruz. Gururla paylaşabileceğiniz profesyonel web siteleri ile göz doldurmanızı sağlıyoruz. Aşağıda web tasarım detaylarımızı listeledik, inceleyip bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web tasarım özelliklerimiz,

➡️ Türkçe yönetim paneli vardır, kolay kullanım sağlar.

➡️ Sınırsız sayfa ve sınırsız yazı ekleme özelliği bulunmaktadır.

➡️ Hosting alanınız doluncaya kadar fotoğraf ekleyebilirsiniz.

➡️ Mobil uyumludur.

➡️ SEO uyumludur.

➡️ HTML5’tir W3C uluslararası standartlarına uygundur.

➡️ Teknik destek hizmetimiz telefonla ve uzaktan bağlantı yöntemiyle 1 Yıl boyunca devam eder.

➡️ Canlı destek sistemi vardır, web site chat özelliğiyle müşterilerinizle anlık olarak iletişim sağlayabilirsiniz.

➡️ Hemen ara butonu vardır. Bu sayede mobil cihazlardan giriş yapan müşteriniz numaranızı not almak için uğraşmadan hemen sizi arayabilir.

➡️ Orijinal grafiklerle size ait resimleri tasarlıyoruz.

➡️ Size ve ekibinize kurumsal mail adresi tanımlıyoruz.

➡️ İşletmenizin kullanımlarına uygun geliştirmelere açıktır ihtiyaçlarınız doğrultusunda ek yazılımlar yapılabiliriz.

➡️ Sipariş formu özelliği vardır.

➡️ Talep formu özelliği vardır.

➡️ Harita konumuz eklenmektedir.

➡️ Web Tasarım alt yapımızın otomatik güncellenme sistemi sayesinde arama motorlarının güncellenmiş hallerine uyum sağlar, bu sayede sitenizi silmediğiniz sürece ömür boyu kullanabilirsiniz.

Mobil gsm numaramız 0532 683 13 43

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

 

Etiketler: zonguldak web tasarım, zonguldak web site tasarım, zonguldak profesyonel web sitesi, zonguldak web tasarımcılar, zonguldak web tasarımcılar, zonguldak web site tasarımcısı, zonguldak web tasarımcı, zonguldak web site tasarımcı, zonguldak web tasarım fiyatları, zonguldak web tasarım fiyatları, zonguldak web tasarım şirketleri, zonguldak web tasarım şirketi, zonguldak web tasarımcı telefonları,

5/5 - (3 votes)

Hakkında webtasarimci

Ayrıca Kontrol Edin

Web tasarım örnekleri

Web tasarım örnekleri

Web tasarım örnekleri Web tasarım örnekleri web tasarım yaptırmayı düşündüğümüz zaman görmek istediğimiz şablonlardır. Firmalardan …